در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته مینی بولت داهوا IPC-HFW1320M-I1 دارای حافظه رم 256 مگابایت و حافظه رام 16 مگابایت می باشد و از رابط RJ-45 10/100Base-T برای اتصال به شبکه بهره می برد. این دوربین مداربسته مینی بولت از لنز ثابت با فاصله کانونی 3.6 mm بهره برده و دید در شب را تا شعاع 30 متر پشتیبانی می کند. این دوربین مداربسته مینی بولت داهوا در اندازه 70×164.7 mm و با وزن 0.38 kg تولید شده است و با بدنه ی مقاوم از جنس Metal+Plastic در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی به فروش می رسد، همچنین از استاندارد امنیتی IP67 برخوردار است که در برابر گرد و غبار بسیار مقاوم و با دوام می باشد. این دوربین مداربسته بولت از قابلیت PoE با استاندارد 802.3af بهره برده و دارای ورودی برق 12 ولت DC با توان مصرفی 7.5 وات بوده و در دمای عملیاتی -10 تا +50 درجه سانتی گراد به خوبی می تواند کار کند. زوم دیجیتال در این دوربین مداربسته مینی بولت 16 برابر بوده و از کدک های فشرده سازی فیلم H.264+/H.264 برخوردار می باشد. از دیگر قابلیت های این مدل عبارتند از : WDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC و BLC بوده و از پروتکل های شبکه HTTP, HTTPs, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, IPv4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, Multicast, ICMP, IGمگاپیکسلپشتیبانی می کند. سیستم عامل سازگار این دوربین مداربسته مینی بولت داهوا iPhone, iPad, Android Phone می باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | |
| اندازه | 70×164.7 mm |
| وزن | 0.38 kg |
| جنس بدنه | Metal+Plastic |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 3 مگاپیکسل برابر 2304×1536 |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
| قابلیت PoE | با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 7.5 وات |
| دمای عملیاتی | -10 تا +50 درجه سانتی گراد |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.264+/H.264 |
| ویژگی ها | WDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
| حافظه رم | 256 مگابایت |
| حافظه رام | 16 مگابایت |
| استاندارد امنیتی | IP67 |
| رابط اتصال | RJ-45 10/100Base-T |
| پروتکل | HTTP, HTTPs, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, IPv4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, Multicast, ICMP, IGMP |
| سیستم عامل سازگار | iPhone, iPad, Android Phone |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.