در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته تحت شبکه مینی بولت داهوا مدل C-HFW1231SP قابلیت تشخیص حرکت، دستکاری و ادیت ویدئو، قطع اتصال شبکه، تغییر صحنه، تعامل با آدرس ، دسترسی غیر قانونی و ناهمگونی در ذخیره سازی را دارد. پروتکل های شبکه در این مدل عبارتند از : HTTP, HTTPs,TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1x,Multicast,ICMP,IGMP,TLS می باشد. این دوربین مداربسته مینی بولت از از مرورگرهای اینترنت اکسپلورر، گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری برخوردار است. نرم افزار مدیریتی این شبکه PSS، DSS و DMSS هوشمند بوده و از گوشی های هوشمند اندروید و IOS نیز پشتیبانی می کند. این دوربین مداربسته مینی بولت یک دوربین مداربسته با بدنه ایی به شکل مینی بولت بوده و در اندازه 70×164.7 mm و با وزن 0.38 kg تولید شده است و در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات حفاطتی با طراحی عالی و بدنه ی مقاوم از جنس فلز و پلاستیک به فروش می رسد. دوربین مداربسته مینی بولت داهوا مدل C-HFW1231SP دارای رزولوشن 2 مگاپیکسل 1920×1080 بوده که تصاویری با کیفیت عالی را ارائه میدهد و از سنسور CMOS به قطر 1/2.8 اینچ بهره می برد. لنز تعبیه شده در این مدل از دوربین مداربسته مینی بولت ثابت با فاصله کانونی 2.8 mm بوده و دید در شب را تا شعاع 40 متر پشتیبانی می کند. این دوربین مداربسته از قابلیت های DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC و BLC بهره می برد و دارای شیار کارت حافظه Micro SD برخوردار است. این محصول با کدک های H.265/ H.264H/ MJPEG(Sub Stream) قادر به فشرده سازی تصاویر می باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | مینی بولت |
| اندازه | 70×164.7 mm |
| وزن | 0.38 kg |
| جنس بدنه | فلز و پلاستیک |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل 1920×1080 |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| برد دید در شب | 40 متر |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 5.2 وات |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| ویژگی ها | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC, PoE,67, Micro SD |
| حافظه رم | 256 مگابایت |
| حافظه رام | 32 مگابایت |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | HTTP, HTTPs,TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1x,Multicast,ICMP,IGMP,TLS |
| سیستم عامل سازگار | IOS, Android |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.