دوربین مداربسته تحت شبکه مینی بولت داهوا مدل IPC-HFW4231TP-ASE با کدک های H.265/H.264/H.264B/H.264H/MJPEG(Sub Stream) تصاویر را فشرده سازی می نماید و با کدک های G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 کار فشرده سازی صدا را انجام می دهد. این دوربین مداربسته تحت شبکه مینی بولت از قابلیت های DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC بهره می برد و از استاندارد امنیتی IP67 و IK10 برخوردار است که در برابر ضربه و گرد و غبار مقاومت بالایی دارد و در شرایط آب و هوایی نامساعد به راحتی قابل استفاده می باشد. این دوربین مداربسته مینی بولت داهوا در اندازه 244.1x79x75.9 mm و وزن 0.815 kg در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات حفاطتی به فروش می رسد. دوربین مداربسته آی پی با شکل ظاهر مینی بولت مدل IPC-HFW4231TP-ASE دارای رزولوشن 2 مگاپیکسل 1920×1080 بوده که تصاویر را با وضوح بالا نمایش میدهد و با لنز ثابت و فاصله کانونی 3.6 mm دید در شب را تا شعاع 20 متر پشتیبانی می کند. این دوربین مداربسته تحت شبکه مینی بولت از یک شیار کارت حافظه Micro SD با ظرفیت 128 گیگابایت برخوردار است و این امکان را برای کاربر فراهم می کند تا به راحتی تمامی تصاویر و فیلم های ثبت و ذخیره شده را به دستگاه دیگر متصل کنید. این محصول از پروتکل های HTTP, HTTPS, TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP,FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, IPV4/V6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1X, Multicast, ICMP, IGMP, TLS پشتیبانی می کند. رابط اتصال به شبکه در این دوربین مداربسته مینی بولت RJ-45 (10/100Base-T) بوده و با گوشی های هوشمند IOS و Android سازگار است، همچنین دارای حافظه رم 256 مگابایت و حافظه رام 32 مگابایت می باشد.
| حداکثر خط شهری (ترانک) | 128 |
|---|---|
| ترانک (کارت شهری فیزیکی) | 64 |
| ترانک (کارت شهری مجازی) | 64 |
| ترانک با H.323 پروتکل | 32 |
| ترانک با S پروتکل | 64 |
| حداکثر تعداد داخلی | 172 |
| داخلی (کارت داخلی فیزیکی) | 44 |
| داخلی (کارت داخلی مجازی) | 128 |
| و Softphone داخلی | 128 |
| S داخلی | 128 |
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
| نوع دوربین | بولت دوربین تحت شبکه |
| سنسور | CMOS |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل 1920×1080 |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| حداقل نور | 0.07 لوکس |
| قابلیت دید در شب | 250 متر |
| دیافراگم | F1.6 ~ F4.7 |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265, H.264, MJPEG |
| فشرده سازی صوتی | G.711, G.726 |
| پروتکل شبکه | RJ-45 10/100Mb کابل شبکه Slot |
| پورت ارتباطی | RJ-45 10/100M |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| حداقل توان برق مصرفی | با هیتر روشن 81.8 وات، با هیتر خاموش 28.5 وات |
| استاندارد امنیتی | IP67, IK10 |
| شیار کارت حافظه | SD/SDHC/SDXC |
| حافظه فلش | 128 مگابایت |
| حافظه رم | 256 مگابایت |
| اندازه | 244.1x79x75.9 mm |
| وزن | 0.815 kg |
| دمای شروع | -40 تا 55 درجه سانتیگراد |
| دمای کار | -25 تا 55 درجه سانتی گراد |
| سایر مشخصات | پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز Microsoft Windows 8/7 |
| High Definition | 4.0 مگاپیکسلs (2592*1520 pixels) |
| Sensor | CMOS |
| Sensor Size | 1/3" |
| Lens Focus | 2.8 میلی متر ~ 12 میلی متر |
| سیگنال نمایش فیلم | PAL/NTSC |
| توان ورودی(V) | DC12V, PoE (802.3af) |
| Special Features | Waterproof / مقاوم در برابر آب و هوا |
| IR Distance | 80m |
| Audio Output | 1CH RCA |
| توان مصرفی | 2.8 وات |
| Signal to noise ratio | > 50dB |
| اندازهs (L x W x D) | 212.8 x 72 x 80 میلی متر |
| داهوا دوربین مداربسته وزن | 750 gr |
| بدنه دوربین مداربسته | مینی دام |
| جنس بدنه | فلزی |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| برد دید در شب | 20 متر |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265/H.264/H.264B/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 |
| ویژگی ها | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC, PoE |
| کارت حافظه | Micro SD با ظرفیت 128 گیگابایت |
| حافظه رام | 32 مگابایت |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | HTTP, HTTPS, TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP,FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, IPV4/V6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1X, Multicast, ICMP, IGMP, TLS |
| سیستم عامل سازگار | IOS, Android |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.