در انبار موجود نمی باشد
IP IR Mini بولت دوربین مداربسته هایک ویژن DS-2CD2020F-I
دوربین مداربسته بولت بسیار پر کاربرد هستند و برای محیط های خارجی طراحی شده اند. قاب ضد آب این دوربین ها را قادر می سازد تا در محیط های بیرونی و با شرایط جوی بد به راحتی کار کنند. همچنین همه ی این دوربین ها قابلیت دید در شب با استفاده از نور مادون قرمز دارند و می توانند در شرایط نوری بسیار تاریک به راحتی تصویر برداری کنند، اکثر مدل ها امکان زوم و بزرگنمایی را نیز به کاربر ارائه می دهند. این نوع دوربین ها با اختلاف قیمت بسیار جزئی بالاتر از دوربین دام و از نظر کاربرد جزو پرکاربردترین ها به حساب می آیند. کاربرد آن را نیز میتوان در ورودی و خروجی پارکینگ ها جهت کنترل عبور اتومبیل ها کنترل رفت و آمد در پیاده رو و اینگونه محیط ها نام برد.
| Main Processor | Quad-core embedded processor |
|---|---|
| Operating System | Embedded LINUX |
| تحت شبکه Input | 64 channel |
| Two-way Talk | 1 channel Input, 1 channel Output, RCA |
| Compression | H.265/H.264/MJPEG/MPEG4 |
| رزولوشن | 6MP |
| Record بیت ریت | 320مگابیت در ثانیه |
| بیت ریت | 16کیلوبیت در ثانیه~ 20مگابیت در ثانیه per channel |
| Record Mode | دستی, Schedule(Regular(Continuous), MD, Alarm), Stop |
| کابل شبکه | 2 RJ-45 port (10/100/1000مگابیت در ثانیه) – 1 RJ-45 port (10/100/1000مگابیت در ثانیه)(for -16P model) |
| PoE | 16 ports (IEEE802.3af/at) (for -16P model) |
| شبکه Function | HTTP, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPNP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPOE, DDNS, FTP, Alarm Server, IP Search(Support داهوا تحت شبکه, DVR, NVS and etc.), P2P |
| Max. User Access | 128 users |
| Smart Phone | iPhone, iPad, Android |
| اندازه (W×D×H) | 2U, 440 میلی متر×454 میلی متر×95 میلی متر |
| وزن | 0.47 kg |
| فناوری دوربین مداربسته | |
| نوع دوربین | دام |
| جنس بدنه | فلزی |
| سنسور | 1/2.9inch progressive scan CMOS |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 میلی متر (3.6 میلی متر اختیاری) |
| حداقل روشنایی | 0.04 لوکس |
| قابلیت دید در شب | IR تا 50 متر |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265&H.264 triple-stream |
| کدک فشرده سازی صوتی | G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 |
| پورت شبکه | RJ-45 (10/100Base-T) |
| منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| حداقل توان برق مصرفی | 6 وات |
| اندازه | 93.7 * Φ106 mm |
| سایر مشخصات | WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3D DNR,AWB,AGC,BLC، Smart IR ، Mirco SD card 128GB |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.