یو پی اس اگزیم پاور

شرکت یو پی اس اگزیم پاور در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

شرکت یو پی اس اگزیم پاور (EximPower) یکی از شرکتهای برتر (ایتالیایی) است که در صنعت یو پی اس های فعالیت می‌کند.

تاریخچه شرکت اگزیم پاور ایتالیا .

اگزیم پاور در سال 1976 با هدف تولید سیستم های  الکترونیکی انرژی تاسیس گردید و امروزه محصولات این شرکت با فناوری روز دنیا وبا کیفیت بالایی تولید وعرضه میگردد.

تیم تحقیق و توسعه اگزیم پاور.

کارخانه تولید در ایتالیا و به یک تیم تحقیق توسعه کاربلدی مجهز است.

محصولات شرکت اگزیم پاور چه محصولاتی هستند.

تولیدات اگزیم پاور شامل UPS انلاین و افلاین است استابلایزر های استاتیک و سروو ، محصولات انرژی تجدید پذیر شامل پنل های خورشیدی، منبع های تغذیه، تجهیزات مخابراتی (BTC)، باتری های قابل شارژ،تولید و عرضه میگردد.

تمام تولیدات اگزیم پاور بر اساس استانداردهای کیفیه روز دنیا تولید می شوند. همه طراحی‌های اگزیم پاور می‌توانند با نیاز روز بازار تولید و با بهترین مواد و کیفیت درجه یک عرضه میگردد.

شرکت اگزیم پاور در بازار جهانی.

این شرکت در سرتا سر دنیا با عطاء نمایندگی توانست محصول خود را در خاورمیانه اروپا و دیگر کشور ها صادر کند. اگزیم پاور طی 36 سال توانسته است با شناساندن برند خود به دنیا مشتریانی زیادی برای خود دست پاکند.

باتری های اگزیم پاور جزو بهترین باتری هایی باطول عمر بالا می باشند این باطری ها با طول عمر بالای خود میتوانند بهروی را بالا ببرند.

تخلیه سریع این باتری ها در حقیقت یک اصل مهم در یو پی اس های اگزیم پاور است. به طوری که با کمترین میزان شارژ میتواند مدت زیادی از آن استفاده کرد.