در انبار موجود نمی باشد
اندازه این دوربین مداربسته 70×164.7 mm و وزن آن برابر با 0.38 kg بوده و در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی با بدنه ی مقاوم از جنس فلز و پلاستیک به فروش می رسد. این دوربین مداربسته مینی بولت داهوا قابلیت چرخش 360 درجه و حرکت عمودی 90 درجهای را دارد و از قابلیت POE با استاندارد 802.3af بهره می برد و با ورودی برق 12 ولت DC و توان مصرفی 5.5 وات به خوبی می تواند کار کند. این دوربین مداربسته تحت شبکه بولت دارای رزولوشن 4 مگاپیکسل 2688×1520 بوده و از سنسور CMOS به قطر 1/3 اینچ بهره می برد که که تصاویر را وضوح به نمایش می گذارد. در این مدل یک لنز ثابت با فاصله کانونی 2.8 mm تعبیه شده که دید در شب را تا شعاع 40 متر پشتیبانی می کند. این دوربین مداربسته مینی بولت C-HFW1431SP با کدک های H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) فشرده سازی تصاویر را انجام می دهد. این محصول از پروتکل های HTTP, HTTPs,TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1x,Multicast,ICMP,IGMP,TLS پشتیبانی می کند. دوربین مداربسته مینی بولت C-HFW1431SP دارای قابلیت های DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC و BLC می باشد و از شیار کارت حافظه Micro SD برخوردار است و شما می توانید به راحتی تمامی تصاویر و عکس های ذخیره شده را در دستگاه های دیگر منتقل کنید، همچنین از حافظه رم 512 مگابایت و حافظه رام 32 مگابایت برخوردار است. نسبت سیگنال به نویز در این مدل بیش از 50dB است که مطلوب می باشد و از زوم دیجیتال تا 16 برابر بهره می برد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | مینی بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 4 مگاپیکسل 2688×1520 |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| برد دید در شب | 40 متر |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| سیستم سیگنال | PAL / NTSC |
| قابلیت ها | DWDR, BLC,D/N Mode,AGC,Brightness, Sharpness, DNR, Mirror, Smart IR |
| ویژگی ها | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC, PoE,67, Micro SD |
| دمای عملیاتی | -40 تا 60 درجه سانتی گراد |
| اندازه | 270*410*430 mm |
| وزن | کمتر از 12 kg |
| تعداد خطوط شهری | 4 |
| حداکثر ظرفیت خطوط شهری | 128 |
| حداکثر ظرفیت خطوط داخلی | 64 |
| ظرفیت کارت های ورودی | 7 |
| پورت USB | دارد |
| قابلیت VO | دارد |
| پشتیبانی از خطوط دیجیتال شهری PRI | دارد |
| قابلیت ارتقا کارت | دارد |
| قابلیت نصب Caller ID | دارد |
| قابلیت نصب صندوق صوتی | دارد |
| قابلیت نصب Door Phone | دارد |
| قابلیت نصب اپراتور گویا (DISA) | دارد |
| قابلیت نصب موزیک جانبی (Box Music) | دارد |
| برنامه ریزی هوشمند | دارد |
| قابلیت استفاده با باتری پشتیبان | دارد |
| قابلیت استفاده از گوشی بیسیم (DECT) | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های آنالوگ | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های دیجیتال | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های تحت شبکه | دارد |
| پشتیبانی از برنامه همسان ساز تلفن با رایانه | دارد |
| پورت اتصال به شبکه | دارد |
| قابلیت نصب کنسول | دارد |
| گوشی تلفن های سازگار | KX-T7000, KX-T7200, KX-T7400, KX-T7600, KX-T7700, سری DT300 |
| منبع تغذیه | 48 ولت DC |
| توان مصرفی | 5.5 وات |
| ورودی دوربین آی پی | 4 کانال |
| حداکثر رزولوشن دوربین | 8 مگاپیکسل |
| پورت پی او ایی | 4 عدد |
| استاندارد پی او ایی | IEEE 802.3 af/at |
| توان PoE | کمتر از 50 وات |
| رابط نمایش | 1xHDMI, 1xVGA |
| سایر پورت ها | 2xUSB2, 1xRJ-45 |
| کدک فشرده سازی | H.265/H.265+/H.264/H.264+/MPEG4 |
| رزولوشن های ضبط | 4MP/3 MP/1080p/1.3 MP/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| رزولوشن خروجی اچ دی ام آی | 1080*2160,1920*3840, 1024*1280, 720*768,1280*1024 |
| رزولوشن خروجی وی جی ای | 1024*1280, 720*768,1280*1024, 1920*1080 |
| هارد دیسک پشتیبانی شده | 1 رابط ساتا، حداکثر 6 ترابایت |
| پهنای باند ورودی | 40مگابیت در ثانیه |
| پهنای باند خروجی | 40مگابیت در ثانیه |
| پروتکل ها شبکه | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DDNS, NTP, SADP, SMTP, UPnP |
| جنس بدنه | فلز و پلاستیک |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 |
| استاندارد امنیتی | 67, IK10 |
| کارت حافظه | Micro SD با ظرفیت 128 گیگابایت |
| حافظه رم | 512 مگابایت |
| حافظه رام | 32 مگابایت |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | HTTP, HTTPs,TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1x,Multicast,ICMP,IGMP,TLS |
| سیستم عامل سازگار | IOS, Android |
| رزولوشن خروجی اچ دی ام آی / وی جی ای | 1080*1200,1920*1600, 1024*1280, 720*768,1280*1024 |
| تعداد دسترسی از راه دور | 64 |
| پورت شهری دستگاه | 6 |
| پورت داخلی دستگاه | 16 |
| ورودی دستگاه | 8 کانال |
| پشتیبانی از رزولوشن دوربین مداربسته | 4MP, 3 MP, 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30, 720p50, 720p60 |
| هارد دیسک | 1 عدد هارد با رابط SATA |
| ظرفیت هارد دیسک | حداکثر 6 ترابایت |
| نرخ انتقال فیلم | 32 کیلوبایت بر ثانیه |
| خروجی فیلم | VGA و MI با کیفیت 1080P |
| کدک های فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| رابط | 1xRJ-45 10 /100 مگابیت در ثانیه,1xUSB 2.0 |
| ولتاژ منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| دمای محیط جهت کارکرد | -10 تا 55 درجه سانتی گراد |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.