بستن
0 محصول
پرداخت و تکمیل خرید
در انبار موجود نمی باشد
IP IR Mini بولت دوربین مداربسته هایک ویژن DS-2CD2032F-I
دوربین مداربسته بولت دوربین هایی در شکل و اندازه های مختلف و مناسب برای هر محیطی طراحی شده اند و بیشترین مصرف یا کارایی آنها در محیطهای خارجی میباشند اصطلاح بولت به معنای گلوله یا لوله است. دوربین های بولت دوربین هایی با بدنه معمولا استوانه ای شکل و عموما فلزی هستند. مهمترین ویژگی این دوربین های مداربسته ضد آب و گرد وخاک بودن آنهاست و تمامی این دوربین های مداربسته دید در شب میباشند .
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2 اینچ |
| رزولوشن | 2160*3840 پیکسل (8 مگاپیکسل) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| فریم ریت | 15 fps |
| برد دید در شب | 50 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 3.8 وات |
| درجه حفاظت | IP67 |
| اندازه | 99.2*106 mm |
| وزن | 0.5 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.