در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته مینی بولت داهوا IPC-HFW1320S-W از پروتکل های شبکه HTTP, HTTPs, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, IPv4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, Multicast, ICMP, IGمگاپیکسلپشتیبانی می کند. این دوربین مداربسته مینی بولت در اندازه 70×164.7 mm و با وزن 0.43 kg تولید شده و در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی با بدنه ی مقاوم از جنس Metal+Plastic به فروش می رسد. این محصول دارای سنسور CMOS به قطر 1/3 اینچ بوده و از رزولوشن 3 مگاپیکسل برابر 2304×1536 بهره می برد. دوربین مداربسته مینی بولت داهوا IPC-HFW1320S-W دارای رابط اتصال RJ-45 (10/100Base-T) و (IEEE802.11b/g/n) بوده که از طریق وای فای تا شعاع 50 متر را پشتیباین می کند و سازگار با سیستم عامل iOS و Android می باشد. این دوربین مداربسته مینی بولت از قابلیت های DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC بهره برده و کدک فیلم H.264/ H.264B /H.264H/ MJPEG برای فشرده سازی برخوردار است. دوربین مداربسته مینی بولت مدل IPC-HFW1320S-W دارای قابلیت PoE با استاندارد 802.3af بوده و از ورودی برق 12 ولت DC با توان مصرفی 4.4 وات بهره برده و در دمای عملیاتی -10 تا +50 درجه سانتی گراد به خوبی می تواند کار کند. دوربین مداربسته مینی بولت داهوا دارای حافظه رم 256 مگابایت و حافظه رام 16 مگابایت می باشد و از استاندارد امنیتی IP67 برخوردار است که در برابر گرد و غبار مقاومت بالایی دارد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | |
| اندازه | 70×164.7 mm |
| وزن | 0.43 kg |
| جنس بدنه | Metal+Plastic |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 3 مگاپیکسل برابر 2304×1536 |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
| قابلیت PoE | با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 4.4 وات |
| دمای عملیاتی | -10 تا +50 درجه سانتی گراد |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| شیار کارت حافظه | Micro SD با ظرفیت 128 گیگابایت |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.264/H.264B/H.264H/MJPEG |
| ویژگی ها | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
| حافظه رم | 256 مگابایت |
| حافظه رام | 16 مگابایت |
| استاندارد امنیتی | IP67 |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) و (IEEE802.11b/g/n),50m(open field) |
| پروتکل | HTTP, HTTPs, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, IPv4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, Multicast, ICMP, IGMP |
| سیستم عامل سازگار | iOS, Android |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.