دوربین مداربسته مینی بولت داهوا مدل دارای برد دید در شب توسط 18 ال ای دی تا فاصله 30 متری بوده و توان مصرفی آن، 5.5 وات می باشد. این دوربین مداربسته مینی بولت دارای یک لنز ثابت با فاصله کانونی 2.8 mm و یک سنسور CMOS با قطر 1/2.7 اینچ بوده و تصاویر را با رزولوشن 2 مگاپیکسل ثبت می نماید. این دوربین مداربسته تحت شبکه در اندازه 70*164.7 mm با وزن 0.38 kg تولید شده و زوم دیجیتال آن 16 برابر می باشد. این محصول دارای ورودی برق 12 ولت از نوع DC بوده و قادر به ارائه 25/30 fps برای رزولوشن 1080P در حالت جریان اصلی و 25/30 fps برای رزولوشن D1 در حالت زیر جریان می باشد. کدک های فشرده سازی فیلم در این دوربین مداربسته برابر با H.265، H.264H، MJPEG می باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | مینی بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.7 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| برد دید در شب | 30 متر توسط 18 ال ای دی |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 5.5 وات |
| کدک های فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG |
| ویژگی ها | DWDR، ICR، BLC، HLC، 3DNR، 67، PoE |
| اندازه | 70*164.7 mm |
| وزن | 0.38 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.