در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته مینی بولت داهوا IPC-HFW1320M-I2 سازگار با سیستم عامل iPhone, iPad, Android Phone بوده و از حافظه رم 256 مگابایت و حافظه رام 16 مگابایت بهره می برد. این دوربین مداربسته مینی بولت با بدنه ی مقاوم از جنس Metal+Plastic و با وزن 0.38 kg و اندازه 70×164.7 mm ساخته شده و در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی با کیفیت عالی می توانید خریداری کنید. این دوربین مداربسته مینی بولت داهوا دارای رزولوشن 3 مگاپیکسل برابر 2304×1536 بوده و از طریق رابط RJ-45 10/100Base-T به شبکه متصل می گردد. لنز این دوربین مداربسته ثابت با فاصله کانونی 2.8 mm بوده و تا شعاع 30 متر را در تاریکی شب پشتیبانی می کند. دوربین مداربسته مینی بولت IPC-HFW1320M-I2 مجهز به یک سنسور 1/3 اینچی از نوع CMOS بوده و از زوم دیجیتال 16 برابر برخوردار است. این محصول دارای قابلیت PoE با استاندارد 802.3af بوده و از ورودی برق 12 ولت DC با توان مصرفی 7.5 وات بهره می برد و در دمای عملیاتی -10 تا +50 درجه سانتی گراد به خوبی می تواند کار کند. این دوربین مداربسته دارای قابلیت های WDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC بوده و با کدک های فیلم H.264+/H.264 قادر به فشرده سازی می باشد. این دوربین مداربسته مینی بولت از پروتکل های شبکه HTTP, HTTPs, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, IPv4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, Multicast, ICMP, IGمگاپیکسلپشتیبانی می کند.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | |
| اندازه | 70×164.7 mm |
| وزن | 0.38 kg |
| جنس بدنه | Metal+Plastic |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 3 مگاپیکسل برابر 2304×1536 |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
| قابلیت PoE | با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 7.5 وات |
| دمای عملیاتی | -10 تا +50 درجه سانتی گراد |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| شیار کارت حافظه | Micro SD با ظرفیت 128 گیگابایت |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.264+/H.264 |
| ویژگی ها | WDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
| حافظه رم | 256 مگابایت |
| حافظه رام | 16 مگابایت |
| استاندارد امنیتی | IP67 |
| رابط اتصال | RJ-45 10/100Base-T |
| پروتکل | HTTP, HTTPs, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, IPv4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, Multicast, ICMP, IGMP |
| سیستم عامل سازگار | iPhone, iPad, Android Phone |
| فاصله کانونی | 3.6، 2.8 و 6 mm |
| محدوده سرعت شاتر | 1/25(1/30) s to 1/50,000 s |
| اتصال لنز | M12 |
| تشخیص شب و روز | IR cut filter with خودکار سوئیچ |
| فریم ریت | 30 fps |
| خروجی ویدئو | آنالوگ |
| میزان دید در شب | تا 40 m |
| سایز سنسور | 1/3 اینچ |
| سایز لنز | 135 تا 4.5 میلی متر |
| وزن دوربین مداربسته اسپید دام داهوا | 6.8 kg |
| سایر مشخصات | ضد آب با استاندارد IP66-دارای فناوری کاهش دهنده نويز دیجیتال- فناوری تنظیم نور و رنگ اپتیکال (WDR)-دارای منو OSD |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.