بستن
0 محصول
پرداخت و تکمیل خرید
در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته دام که بصورت دکوراتیو طراحی می شوند دوربین هایی نیمه کروی یا گنبدی شکل هستند و مناسب برای کاربری هایی که نیاز به امنیت نامحسوس دارند، مانند رستوران، فضاهای اداری و یا اماکن مسکونی می باشند. دوربین مداربسته های دام همه ویژگی های موجود برای یک دوربین مداربسته امنیتی را در یک محفظه گنبدی شکل در حال حاضر ارائه می دهند.
| نوع دوربین مداربسته | WDR ثابت دام دوربین تحت شبکه هایک ویژن |
|---|---|
| سنسور تصویر | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| حداقل روشنایی | 0.01Lux @ (F1.2, AGC ON) ,0 Lux with IR |
| Shutter time | 1/3 s to 1/10,000 s |
| ماونت لنز | M12 |
| Day& Night | IR cut filter with خودکار سوئیچ |
| طیف گسترده ای پویا | 120 dB |
| کاهش نویز دیجیتال | 3D DNR |
| شرایط عملیاتی | -30 °C ~ 60 °C (-22 °F ~ 140 °F) |
| توان ورودی | 12 VDC ± 25%, PoE (802.3af Class3) |
| توان مصرفی | Max. 5W |
| محافظت از ضربه | IK10 |
| مقاوم در برابر آب و هوا | IP67 |
| محدوده کنترل از راه دور | تا 30m |
| ابعادs | Φ111 × 82 (4.4” × 3.2”) |
| وزن | 500g |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.