در انبار موجود نمی باشد
DVR دستگاهی است که تصاویر آنالوگ را از دوربین دریافت کرده و پس از تبدیل آنها به اطلاعات دیجیتال آنها را ضبط می کند. وضعیت نرم افزار انتقال تصویر دوربین یکی از نکات مهم هنگام انتخاب دستگاه DVR است. دستگاه های متفاوت از نرم افزار های انتقال تصویر مختلفی پشیبانی می کنند. قابلیت ها و توانایی های این نرم افزار ها با هم متفاوت است. برای نشان دادن اندازه تصاویر ضبط شده در دستگاه های DVR عموما از قالب های رزولوشن تلویزیونی استفاده می شود. اندازه تصویر نقش زیادی در ضبط جزئیات تصویر دارد. طبیعتا هر چه اندازه تصویر ضبط شده بزرگتر باشد شما میتوانید جزئیات بیشتری را بازیابی کنید.
| نوع دوربین مداربسته | Standalone DVR هایک ویژن |
|---|---|
| Audio Input | 16-ch |
| فشرده سازی فیلم | H.264 |
| آنالوگ Video Input | 16-ch |
| PAL/NTSC Adaptive | Support |
| رابط ورودی ویدئو | BNC (1.0 Vp-p, 75Ω) |
| فشرده سازی صدا | OggVorbis |
| رابط ورودی صدا | BNC (2.0 Vp-p, 1 kΩ) |
| Two-way Audio | 1-ch BNC(2.0Vp-p, 1kΩ) |
| Interface نوع دوربین مداربسته | 8 SATA interfaces for 4 HDDs + 1 DVD-R/W (default), or 8HDDs |
| ظرفیت | تا 4TB ظرفیت for each disk |
| e-SATA Interface | 1 eSATA interface |
| پروتکل شبکه | 2 RJ45 10M / 100M / 1000M adaptive کابل شبکه interfaces |
| رابط یو اس بی | 2 USB 2.0 Interfaces |
| Serial Interface | 1 DB9 RS-232 interface; 1 RS-485 interface; 1 RS-485 keyboard interface |
| Alarm Input | 16-ch |
| Alarm Output | 4-ch |
| توان ورودی | 100~240VAC, 6.3A, 50~60Hz |
| مصرف برق | ≤ 45 W (without hard disk or DVD-R/W) |
| Working Temperature | -10℃ ~ +55℃ |
| Chassis | 19-ich rack-mounted 2U chassis |
| ابعادs | 445 × 470 × 90 میلی متر |
| وزن | ≤ 8Kg (without hard disk or DVD-R/W) |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.