در انبار موجود نمی باشد
IP IR دام دوربین مداربسته هایک ویژن DS-2CD2132F-IS
دوربین مداربسته دام عموما کاربردهای غیر صنعتی دارند. بدنه این دوربین ها معمولا مقاومت زیادی در برابر شرایط بد آب و هوایی ندارد بنابراین از آنها در محیطهای اداری، تجاری یا مسکونی استفاده می شوند.این دوربین ها در کیفیت های متفاوتی به صورت شبکه و آنالوگ ساخته می شوند و از نظر کیفیت تصویر محدودیتی ندارند.دوربین های دام از نظر نوع لنز به دو دسته لنز ثابت (ثابت lens) و لنز وریفوکال (Varifocal Lens) تقسیم می شوند. دوربین های دام با لنز ثابت معمولا با لنز 2.8میلیمتر (~85 درجه) یا 3.6(~70 درجه) میلیمتر ساخته می شوند و دوربین های دام وریفوکال معمولا لنز 3-9(~35 تا 80 درجه) میلیمتر یا 2.8-12 (~25 تا 85 درجه) میلیمتر دارند.
| اندازه | 128×63 mm |
|---|---|
| وزن | 0.49 kg |
| جنس بدنه | فلز |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل 1920×1080 |
| لنز | خودکار/دستی |
| فاصله کانونی لنز | 2.7 تا 8.1 mm |
| برد دید در شب | 15 متر |
| قابلیت PoE+ | با استاندارد 802.3at |
| ورودی برق | 12 ولت DC با جریان 1.5 آمپر |
| توان مصرفی | 7.8W, 10.5W |
| دمای عملیاتی | -30 تا 60 درجه سانتی گراد |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711a/G.711mu/G.726/AAC |
| زوم اپتیکال | 3x برابر |
| ویژگی ها | BLC, HLC, WDR, Day/Night,Ultra DNR (2D/3D |
| استاندارد امنیتی | IP66 و IK08 |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, UPnP,ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPOE, DDNS, FTP, IP Filter, QoS, Bonjour, 802.1x |
| حافظه رم | 512 مگابایت |
| حافظه رام | 128 مگابایت |
| سازگار با سیستم عامل | IOS, Android |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.