در انبار موجود نمی باشد
دستگاه ان وی آر هایک ویژن مدل DS-96128NI-I16 یک دستگاه رکوردر تحت شبکه 128 کاناله است که دارای کیفیت تصویر 4k می باشد و برای دوربین مداربسته های تحت شبکه نیز کاربرد دارد. این دستگاه ان وی آر دارای 16 هارد دیسک HDD با ظرفیت 8 ترابایت می باشد و از پهنای باند خروجی 512 مگابیت بر ثانیه نیز بهره می برد و قابلیت پشتیبانی از پورت های HDMI ، VGA ، ورودی صدا، RS-232, RS-485, Keyboard و همچنین از دو پورت USB 2.0 و USB 3.0 را دارد و از دوربین های مداربسته تحت شبکه 12 مگاپیکسلی نیز پشتیبانی می کند و با ابعاد 3 یونیت بصورت رکمونت نیز به بازار ارائه می گردد.
| IP video input | 128-ch |
|---|---|
| پهنای باند خروجی | 512مگابیت در ثانیه |
| Remote connection | 256 |
| رزولوشن ضبط تصویر | 12MP/8MP/6MP/5MP/4MP/3MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Audio Output | 11-ch, RCA (2.0Vp-p, 1KΩ) |
| Capability | 20-ch@1080P |
| ظرفیت | تا 8TB ظرفیت for each HDD |
| پروتکل شبکه | 4 RJ-45 10 /100 /1000 مگابیت در ثانیه self-adaptive کابل شبکه interfaces |
| Serial Interface | RS-232, RS-485, Keyboard |
| Rear panel | 2 × USB 3.0 |
| Alarm In | 16-ch |
| Alarm Out | 4-ch |
| توان ورودی | 100-240 VAC, 550W |
| مصرف برق(without hard disk and POE) | ≤ 140W |
| Chassis | 3U chassis |
| ابعادs | 442 × 494 146 میلی متر (17.4 × 19.4 5.7 inch) |
| وزن(without HDD) | ≤16kg (35.3lb) |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.