در انبار موجود نمی باشد
توربو اچ دی بولت دوربین مداربسته هایک ویژن DS-2CE16D5T-AIR3ZH
اصطلاح بولت به معنای گلوله یا لوله است. دوربین مداربسته بولت دوربین هایی با بدنه معمولا استوانه ای شکل و عموما فلزی هستند. دوربین مداربسته بولت معمولا کاربردی بیرونی دارند. با توجه به ضد آب بودن بدنه ( IP بودن) این دوربین ها و شکل خاصشان این دوربین ها برای محیط های بیرونی یا شرایط سخت آب و هوایی مناسب هستند.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| سایز سنسور | 1/2.9 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل (1920 × 1080پیکسل) |
| لنز | M12 |
| سایز لنز | 3.6 میلی متر |
| برد دید در شب | 30 متر |
| جنس بدنه | آلومینیوم |
| اندازه | 111x82mm |
| وزن دوربین مداربسته آنالوگ دام داهوا | 0.58 kg |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 2.8 وات |
| سایر مشخصات | قابلیت تشخیص حرکت-کاهش دهنده نویز دیجیتال-تنظیم نور پس زمینه-پشتيبانی از فناوری نور و رنگ اپتیکال(WDR)-دارای یک میکروفون |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 تا 12 mm |
| قابلیت ها | DWDR, Day& Night, BLC, خودکار / Color / B/W |
| ویژگی ها | دارای استاندارد امنیتی IP67, IK10 |
| دمای عملیاتی | -30 تا 60 درجه سانتی گراد |
| وزن | 500 گرم |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.