در انبار موجود نمی باشد
توربو اچ دی بولت دوربین مداربسته هایک ویژن DS-2CE16C5T-VFIR3
دوربین مداربسته بولت دوربین هایی در شکل و اندازه های مختلف و مناسب برای هر محیطی طراحی شده اند و بیشترین مصرف یا کارایی آنها در محیطهای خارجی میباشند اصطلاح بولت به معنای گلوله یا لوله است. دوربین های بولت دوربین هایی با بدنه معمولا استوانه ای شکل و عموما فلزی هستند. مهمترین ویژگی این دوربین های مداربسته ضد آب و گرد وخاک بودن آنهاست و تمامی این دوربین های مداربسته دید در شب میباشند .
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.7 اینچ |
| رزولوشن | 4 مگاپیکسل |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| برد دید در شب | 50 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | <5.4W |
| کدک های فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG |
| ویژگی ها | DWDR، ICR، BLC، HLC، 3DNR، 67، PoE |
| اندازه | 90*90*241 میلی متر |
| وزن | 750 gr |
| ورودی دستگاه ان وی آر داهوا | 4 کانال |
| پورت | تعداد 4 |
| حداکثر رزولوشن | 6 مگاپیکسل |
| نوع فشرده سازی فیلم | H.264+، H.264 |
| فناوری | قابلیت اتصال به دوربین مداربسته های تحت شبکه |
| تعداد هارد های قابل پشتیبانی | یک عدد با رابط SATA III |
| ظرفیت هارد های قابل پشتیبانی | 6 ترابایت HDD |
| تعداد پورت VGA | یک عدد |
| تعداد پورت HDMI | یک عدد |
| تعداد پورت USB | دو عدد USB2 |
| تعداد پورت RJ45 | یک عدد 10/100 |
| تعداد پورت RCA | یک عدد خروجی/یک عدد ورودی |
| حداکثر پهنای باند ورودی | 80 مگابیت بر ثانیه |
| اندازه سنسور | 1/4 اینچ |
| فاصله کانونی | 4 و 6 mm |
| نوع دوربین | دام دوربین تحت شبکه |
| High Definition | 4.0 مگاپیکسلs (2688*1520 pixels) |
| Sensor | CMOS |
| Sensor Size | 1/3" |
| داهوا دوربین مداربسته Lens Focus | 2 8 میلی متر ~ 6 میلی متر |
| سیگنال نمایش فیلم | PAL/NTSC |
| توان ورودی(V) | DC12V, PoE (802.3af) |
| Special Features | Waterproof / مقاوم در برابر آب و هوا |
| پروتکل شبکه | RJ-45 10/100Mb کابل شبکه Slot |
| IR Distance | 30m |
| Audio Output | 1CH RCA |
| Signal to noise ratio | > 50dB |
| اندازهs (L x W x D) | 122 x 89 میلی متر |
| سایز سنسور | 1/3 اینچ |
| سایز لنز | 3.6 میلی متر |
| جنس بدنه | آلومینیوم |
| وزن دوربین مداربسته آنالوگ بولت داهوا | 0.71 kg |
| سایر مشخصات | دارای مقاوت بالا در برابر آب و گردوغبار-دارای درگاه اتصال فیلم BNC |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.