در انبار موجود نمی باشد
IP IR دام دوربین مداربسته هایک ویژن 2CD-2332
دوربین آی پی، دوربینی که می توان با استفاده از شبکه کامپیوتری مانند WAN، LAN، اینترانت و یا اینترنت آنرا مشاهده و کنترل نمود. با استفاده از یک مرورگر استاندارد وب یا نرم افزار کنترل از راه دور از طریق اتصال به شبکه، کاربران می توانند تصاویر زنده ارسالی از دوربین را از هر مکانی و یا از راه دور مشاهده، ذخیره و بازبینی کنند. دوربین های IP موجود در همان شکل دوربین های معمولی آنالوگ عرضه می شود. دلایل استفاده از دوربین مداربسته تحت شبکه دام:
دوربین مدار بسته تحت شبکه دام
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | 1/2.7inch Progressive CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 4MP |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 ~ 3.6 mm |
| برد دید در شب | 60 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 12.95 وات |
| ویژگی های دوربین مداربسته داهوا | دارای قابلیت WDR / دارای قابلیت 3D DNR / دارای قابلیت / پشتیبانی از استاندارد 67 |
| اندازه | Ø 109 x 85.5 mm |
| وزن | 0.35 kg |
| ویژگی ها | دارای قابلیت WDR / دارای قابلیت 3D DNR / دارای قابلیت / پشتیبانی از استاندارد 67 |
| اندازه دوربین مداربسته داهوا | 72*80*212.8 mm |
| نوع دوربین | دام |
| جنس بدنه | فلز و پلاستیک |
| حداقل روشنایی | 01.0 لوکس |
| قابلیت دید در شب | IR تا 30 متر |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265/H.264/H.264B/MJPEG(Sub Stream) |
| کدک فشرده سازی صوتی | – |
| پورت شبکه | RJ-45 (10/100Base-T) |
| منبع تغذیه | 12 ولت DC با قابلیت PoE/IEEE 802.3af |
| حداقل توان برق مصرفی | 4.8 وات |
| استاندارد امنیتی | 67 |
| سایر مشخصات | BLC, DWDR, HLC |
| نوع هارد هارد دوربین مداربسته سیگیت | اینترنال |
| کاربری | دوربین مداربسته |
| ظرفيت | 1 ترابايت |
| نوع رابط | SATA 3.0 |
| سايز هد | 3.5 اينچ |
| حافظه کش | 64 مگابايت |
| سرعت انتقال دادهها | با رابط SATA3 تا 6 گیگابیت بر ثانیه |
| ميانگين زمان بين خطاها | 1,000,000MTBF ساعت |
| سایر امکانات | مقاوم در برابر رطوبت و دمای بالا – پشتیبانی از ATA – سنسورهای ارتعاشی RV – قابلیت ضبط تصاویر به صورت 24 ساعته |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.