NVR مخفف Netwrok Video Recorder می باشد و در واقع حکم سرور در سیستم مداربسته شبکه را دارد. این دستگاه تصاویر دوربین مداربسته شبکه (IP) را دریافت کرده و پس از دریافت ضبط و نمایش می دهد. دستگاه ان وی ار جهت ضبط تصاویر دوربین های تحت شبکه استفاده میشود.
| ابعادs | 44.5 x 47.0 x 9.0 cm |
|---|---|
| هایک ویژن NVR وزن | 10.0 kg |
| IP Video Inputs | 32-channel |
| رزولوشن | تا 12MP |
| Two-Way Audio Input | 1-channel, RCA (2 Vpp, 1 kOhms) |
| Output پهنای باند | 256 Mb/s or 200 Mb/s (when RAID is enabled) |
| Remote Connection | 128 |
| رزولوشن ضبط تصویر | 12/8/6/5/4/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Audio Output | 2-channel, RCA (2.0 Vpp, 1 kOhms) |
| Decoding Formats | H.264, H.265, MPEG4 |
| Synchronous Playback | 16-channel |
| Capability | 4-channel @ 4K or 16-channel @ 1080p |
| SATA | 8 SATA interfaces for 8 HDDs |
| eSATA Port | 1 |
| ظرفیت Installed | 10 TB, تا 6 TB ظرفیت for each HDD |
| Serial Interface | 1 x RS-232,1 x RS-485,1 x keyboard |
| رابط یو اس بی | 2 x USB 2.0 (front panel), 2 x USB 3.0 (rear panel) |
| Alarm Input / Output | 16 x input,4 x output |
| توان ورودی | 100 to 240 VAC, 50 to 60 Hz |
| Maximum برق مصرفی | 200 W |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.