دستگاه دی وی آر دستگاهی است که تصاویر را بصورت دیجیتال بر روی حافظه های دیجیتال، مانند دیسک های فلش یا هارد دیسکها ذخیره میکند. دستگاه ضبط تصاویر دیجیتال دیجیتال Video Recording که به اختصار DVR نامیده می شود یک سیستم نظارت و کنترل بر دوربین های مداربسته آنالوگ است.
| ابعادs | 380 × 290 × 48 میلی متر |
|---|---|
| وزن | ≤ 2 kg |
| هایک ویژن توربو اچ دی DVR Audio Input | 1-ch |
| فشرده سازی فیلم | H.264,H.264+ |
| آنالوگ and HD-TVI video input | 8-ch BNC interface |
| Support AHD input | 720P/25Hz, 720P/30Hz, |
| support HDCVI input | 720P/25Hz, 720P/30Hz, |
| IP Video Input | 2-ch تا 2مگاپیکسلرزولوشن |
| رابط ورودی ویدئو | BNC |
| فشرده سازی صدا | G.711u |
| رابط ورودی صدا | RCA |
| Two-way Audio | 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1 kΩ) (using the audio input) |
| HDMI/VGA Output | 1920 × 1080 / 60 Hz,1280 × 1024 / 60 Hz, 1280 × 720 / 60 Hz, 1024 × 768 / 60 Hz |
| Video بیت ریت | 32 کیلوبیت در ثانیه ~ 4 مگابیت در ثانیه |
| Audio Output | 1-ch RCA(Linear, 1kΩ |
| Remote connections | 128 |
| شبکه پروتکل | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS |
| ظرفیت | تا 6 TB ظرفیت for each disk |
| توان ورودی | 12V DC |
| مصرف برق | ≤ 20W(without hard disks) |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.