در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته اسپید دام در یک کاور نیم کره ای شیشه ای به چرخش در میاید و در چهار جهت با سرعت دلخواه شما، تصاویر را اسکن مینماید. بنابراین در محیط هایی که یک یا چند دوربین ثابت نمیتواند تمام نقاط را پوشش دهد و نیاز به بزرگنمایی می باشد از این دوربین ها استفاده می شود. یکی از بزرگترین امتیاز های دوربین مداربسته اسپید دام این است که جهت و زاویه دید این دوربین مشخص نیست. در صورتیکه در دوربین های ثابت تا حد زیادی فضایی را که در دید دوربین است میتوان تشخیص داد و همین مساله باعث میشود تا مجبور شویم از تعداد زیادی دوربین ثابت با زوایای مختلف استفاده نماییم. یکی از محاسن این دوربین ها این است که دارای حافظه بوده و میتوانند چندین نقطه را در حافظه خود ثبت نمایند میتوان با استفاده از کیبورد این دوربین ها نقاطی را علامت گذاری نمود و دوربین مداربسته فقط همان نقاط را به صورت اتوماتیک نمایش دهد و یا اینکه با جوی استیک میتوانید هر نقطه ای را که میخواهید ببینید بزرگنمایی کنید و دوربین را برای دیدن محیط اطراف با سرعت دلخواه به چرخش درآورید.
| نوع دوربین مداربسته | هایک ویژن اسپید دام تحت شبکه |
|---|---|
| سنسور تصویر | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| پیکسل های موثر | 1920(H)x1080(V) |
| سیگنال نمایش تصویر | PAL/NTSC |
| تعادل رنگ سفید | خودکار/دستی/ATW/Indoor/Outdoor/Daylight lamp/Sodium lamp |
| AGC | خودکار/دستی |
| BLC | ON/OFF |
| HLC | Support |
| WDR | Support |
| Shutter Time | 1-1/10,000s |
| Day& Night | ICR |
| زوم دیجیتال | 16X |
| Privacy Masking | 8 privacy masks progra میلی مترable |
| خودکار Focus | خودکار / Semi-خودکارmatic / دستی |
| فاصله کانونی | 4.7-94.0 میلی متر, 20x |
| سرعت زوم | تقریبا.3s(Optical Wide~Tele) |
| زاویه دید | 58.3-3.2 degree (Wide~Tele) |
| Minimum Working Distance | 10~1,000 میلی متر(Wide~Tele) |
| دامنه دیافراگم | F1.6~F3.5 |
| IR irradiation distance | 100m |
| IR irradiation angle | Adjustable by zoom |
| Menu Language | English |
| توان ورودی | 12 VDC &POE (802.3at,class4) |
| توان مصرفی | Max.20W |
| Working Temperature/Humidity | -30°C ~ 65°C |
| Protection Level | IP66 standard (outdoor دام) TVS 4,000V lightning protection, surge protection and voltage transient protection |
| Mounting | Various mounting modes اختیاری |
| ابعادs | 164.5×295 میلی متر |
| وزن (تقریبا.) | 2 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.