در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته مینی بولت داهوا یک دوربین مداربسته با رزولوشن 4 مگاپیکسل است که قابلیت پشتیبانی از را داشته و مجهز به سنسور 1.3 اینچی از نوع CMOS می باشد. این دوربین مداربسته به قابلیت دید در شب مجهز شده که با استفاده از نور مادون قرمز می تواند در تاریکی شب تا محدوده 50 متری را پشتیبانی نماید و همچنین در شرایط نوری نامناسب برای داشتن فیلمی با کیفیت از قابلیت محدوده دینامیکی WDR در بازه دینامیکی 120 دسی بل بهره برده است. بدنه دوربین مداربسته مینی بولت مدل از جنس فلز با استاندارد امنیتی 67 ساخته شده و استفاده از آن در محیط های بیرون نیز کاربرد دارد.
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| نوع دوربین | بولت |
| جنس بدنه | فلزی |
| سنسور | 1/3inch progressive scan CMOS |
| رزولوشن | 4MP |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| حداقل نور | 0.06 لوکس |
| چراغ LED مادون قرمز | 2 عدد |
| قابلیت روز و شب | ICR |
| قابلیت دید در شب | تا برد 50 متر |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| پروتکل شبکه | HTTP; HTTPs; TCP; ARP; RTSP; RTP; UDP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; PPPOE; v4/v6; QoS; UPnP;NTP; Bonjour; 802.1x; Multicast; ICMP; IGMP; SNMP |
| پورت های ارتباطی | 1x RJ-45 (10/100Base-T) Port |
| منبع تغذیه | با قابلیت DC12V, (802.3af) |
| حداقل توان برق مصرفی | 6 وات |
| استاندارد امنیتی | 67 |
| اندازه | 89 × 96 × 194 mm |
| وزن | 0.64 kg |
| سایر مشخصات | BLC / HLC / WDR(120dB)، 3D DNR، سازگار با گوشی موبایل اندروید و آیفون |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.