در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته تحت شبکه مینی بولت داهوا مدل C-HFW1531SP دارای لنز 2.8 و 3.6 mmی بوده و در تاریکی شب دید را تا شعاع 40 متر پشتیبانی می کند و از سنسور CMOS به قطر 1/2.7 اینچ برخوردار است و با رزولوشن 5 مگاپیکسل 2592×1944 تصاویری با کیفیت را ارائه می دهد. بدنه ی این دوربین مداربسته از جنس فلز و پلاستیک بوده و در اندازه 70×164.7 mm و با وزن 0.38 kg در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی عرضه می گردد. کدک های فشرده سازی تصاویر در این مدل H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) می باشد. از دیگر قابلیت های این دوربین مداربسته DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC و BLC است. برقراری ارتباط در این شبکه با رابط اتصال RJ-45 (10/100Base-T) امکان پذیر می باشد، همچنین این دوربین مداربسته مینی بولت از حافظه رم 512 مگابایت و حافظه رام 32 مگابایت است. شیار کارت حافظه تعبیه شده در این مدل Micro SD بوده که ذخیره و ثبت تصاویر و فیلم ها را برعهده دارد و امکان انتقال آن به دستگاه دیگر برایتان مقدور می سازد. این دوربین مداربسته مینی بولت داهوا قابلیت PoE با استاندارد 802.3af دارد و با ورودی برق 12 ولت DC و توان مصرفی 6 وات به خوبی می تواند کار کند. در این شبکه پروتکل های عبارتند از : HTTP, HTTPs,TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1x,Multicast,ICMP,IGمگاپیکسلو TLS می باشد و با سیستم عامل IOS و Android سازگار است.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | مینی بولت |
| اندازه | 70×164.7 mm |
| وزن | 0.38 kg |
| جنس بدنه | فلز و پلاستیک |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.7 اینچ |
| رزولوشن | 5 مگاپیکسل 2592×1944 |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| برد دید در شب | 40 متر |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 6 وات |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| ویژگی ها | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC, PoE,67, Micro SD |
| حافظه رم | 512 مگابایت |
| حافظه رام | 32 مگابایت |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | HTTP, HTTPs,TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1x,Multicast,ICMP,IGMP,TLS |
| سیستم عامل سازگار | IOS, Android |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.