دستگاه دی وی آر های لوک مدل از لحاظ ظاهری اندازهی برابر با 380×320×48 mm و وزنی برابر با 2 kg دارد که می توانید از ان در شبکه های خود استفاده کنید. این دستگاه دی وی آر به 16 کانال ورودی دستگاه مجهز شده است و تصاویری با رزولوشن های 8MP, 5 MP, 4 MP, 3 MP, 1080p30, 1080p25, 720p60, 720p50, 720p30, 720p25 برای کاربران ایجاد می نماید. این دستگاه DVR به 2 عدد هاردیسک مجهز شده است که هرکدام از آن ها ظرفیتی برابر با حداکثر 8 ترابایت دارا می باشد. دستگاه دی وی آر های لوک مناسب برای شبکه هایی می باشد که از پروتکل های TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF استفاده می کند. این محصول می تواند فایل های فیلمی که دوربین مداربسته ذخیره کرده است را با کدک های H.265+/H.265/H.264+/H.264 فشرده سازی کند و با نرخ 32 کیلوبایت بر ثانیه آن ها را در لاین شبکه منتقل نماید.
| پیکسل های موثر | 2688(H) x1520(V) |
|---|---|
| RAM/ROM | 256MB/16MB |
| Scanning System | Progressive |
| Minimum Illumination | 0.1Lux/F1.4(Color), 0Lux/F1.4(IR on) |
| S/N Ratio | More than 50dB |
| IR Distance | Distance تا 30m(98ft) |
| IR On/Off Control | خودکار/ دستی |
| IR LEDs | 2 |
| سنسور فیلم | 1مگاپیکسلCMOS |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی | 2.8 mm |
| سیستم نمایش | PAL/NTSC |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل |
| زمان شاتر | 1/25 تا 1/50000 ثانیه |
| برد دید در شب | 50 متر |
| خروجی ویدیویی | 1xآنالوگ Output |
| اندازه | 297*222 میلی متر |
| وزن | 2 kg |
| جنس بدنه | فلز |
| درجه حفاظت | IP66 |
| ولتاژ منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | <6.9W (Without HDD) |
| فناوری دوربین مداربسته | IP |
| بدنه دوربین مداربسته | اسپید دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| ورودی برق | 24 ولت AC 3 آمپر |
| ویژگی ها | مجهز به OSD Menu / مجهز به WDR / مجهز به ICR / مجهز به 3DNR / مجهز به استاندارد IP67 |
| Main Processor | Dual-core embedded processor |
| Operating System | Embedded LINUX |
| Interface | 1 HDMI, 1 VGA |
| Multi-screen Display | 1/4/8/9/16 |
| OSD | دوربین مداربسته title, Time, دوربین مداربسته lock, Motion detection, Recording |
| داخلی HDD | 1 SATA III Port, تا 6TB ظرفیت for each HDD |
| داهوا NVR HDD Mode | Single |
| eSATA | N/A |
| USB | 2 USB Ports (1 USB2.0, 1 USB3.0) |
| RS232 | N/A |
| RS485 | N/A |
| توان ورودی | DC12V/4A |
| اندازهs | 1U, 375*281.5*56 میلی متر |
| Net وزن | 0.8kg (1.76 lb) (without HDD) |
| Gross وزن | 1.6kg(3.53 lb) (without HDD) |
| تحت شبکه Input | 8 Channel |
| Two-way Talk | 1 Channel Input, 1 Channel Output, RCA |
| HDD Mode | Single |
| اندازهs (W×D×H) | Compact 1U, 260 میلی متر×224.9 میلی متر×47.6 میلی متر (10.2" x 8.9" x 1.9") |
| سایز سنسور | 1/2.8 اینچ |
| سایز لنز | 4.5 تا 135 میلی متر |
| دارای فرمت فشرده سازی | H.265/H.264 / MJPEG |
| استاندارد | 66 و IK10 |
| POE | دارد |
| زوم دیجیتال | 16x |
| درگاه اترنت | RJ-45 (10/100Base-T) |
| قابلیت | DWDR,Day/Night(ICR),3DNR,AWB,AGC,BLC |
| میکروفن | دارد |
| جنس بدنه دوربین مداربسته اسپید دام داهوا | فلز |
| پشتیبانی از کارت حافظه | SD با پشتیبانی از ظرفیت 64 گیگابایت |
| اندازه سنسور | 1/3 اینچ |
| دید در شب | دارد |
| برد | 30 متر |
| حافظه RAM | برابر با 128 مگابایت |
| حافظه ROM | برابر با 16 مگابایت |
| اندازه دستگاه | 380×320×48 mm |
| ورودی دستگاه | 16 کانال |
| پشتیبانی از رزولوشن دوربین مداربسته | 8MP, 5 MP, 4 MP, 3 MP, 1080p30, 1080p25, 720p60, 720p50, 720p30, 720p25 |
| هارد دیسک | 2 عدد هارد با رابط SATA |
| ظرفیت هارد دیسک | حداکثر 8 ترابایت |
| نرخ انتقال فیلم | 32 کیلوبایت بر ثانیه |
| خروجی فیلم | VGA و MI با کیفیت 1080P |
| کدک های فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| رابط | 1xRJ-45 10 /100 / 1000 مگابیت در ثانیه,1xUSB 2.0,1xUSB 3.0 |
| پروتکل | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF |
| دمای محیط جهت کارکرد | -10 تا 55 درجه سانتی گراد |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.