| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 1920×1080 |
| ظرفیت رم | 1024 مگابایت |
| نشانگر ال ای دی | دارد |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| برد دید در شب | 20 متر |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| برق مصرفی | 13, 22 وات |
| فرمت ویدئویی | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| فرمت صدا | G.711a/G.711Mu/G.726/AAC |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| قابلیت ها | WDR(140dB), Day/Night(ICR), 3DNR,AWB,AGC,BLC |
| پروتکل | HTTP, HTTPs, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, SMTP, FTP,DHCP, DNS, DDNS, PPPOE, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, 802.1x, Multicast, ICMP, IGMP, SNMP |
| استاندارد امنیتی | 67, IK10 |
| رابط | 1xRJ-45 10/100Base-T |
| اندازه | 85.4×76.12 mm |
| وزن | 190 گرم |
| توان مصرفی | 4 وات |
| ویژگی ها | WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
| جنس بدنه | پلاستیک و فلز |
| قابلیت | با استاندارد 802.3af |
| دمای عملیاتی | -30 تا +60 درجه سانتی گراد |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| شیار کارت حافظه | Micro SD با ظرفیت 128 گیگابایت |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 |
| حافظه رم | 512 مگابایت |
| حافظه رام | 32 مگابایت |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| سیستم عامل سازگار | iOS, Android |
| سنسور فیلم | 2مگاپیکسلCMOS |
| فاصله کانونی | 2.8، 3.6 و 6 mm |
| سیستم نمایش | PAL/NTSC |
| زمان شاتر | 1/25 تا 1/50000 ثانیه |
| خروجی ویدیویی | 1xآنالوگ Output |
| درجه حفاظت | IP66 |
| ولتاژ منبع تغذیه | 12 ولت DC |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.