در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته اسپید دام Hilook مدل تصاویر را با 2 مگاپیکسل (1920×1080 پیکسل) به نمایش گذاشته و از یک لنز ثابت با فاصله کانونی 5 تا 75 mm همراه با یک سنسور 1/2.8 اینچی از نوع CMOS بهره می برد. این دوربین مداربسته اسپید دام دارای زاویه چرخش 360 درجه به صورت افقی و 180 درجه به صورت عمودی بوده و از قابلیت های WDR, 3D DNR, HLC, BLC, Smart IR نیز پشتیبانی می کند. زوم این دوربین مداربسته در حالت اپتیکال 26 برابر و در حالت دیجیتال 15 برابر و اپتیکال 16 برابر بوده و در اندازه 165.9×290 mm و با وزن 2 kg kg تولید می شود و در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی با بدنه ی مقاوم از جنس ABS و آلیاژ آلومینیوم با استاندارد امنیتی IP66 عرضه می گردد. این دوربین مداربسته اسپید دام 2 مگاپیکسل های لوک دارای سیستم دید در شب بوده و ورودی برق آن 12 ولت از نوع DC می باشد و در شعاع 20 متر تمامی تصاویر دوربین را پشتیبانی می کند. این دوربین مداربسته اسپید دام مدل تصاویر را با کدک های H.265+/H.265/H.264+/H.264 فشرده سازی می نماید. صدا ها در این دوربین نیز توسط کدک های G.711alaw/G.711ulaw/ G.722.1/ G.726/ MP2L2/ PCM فشرده سازی می شود. دوربین مداربسته اسپید دام Hilook از شیار کارت حافظه SD/SDHC/SDXC با ظرفیت 128 گیگابایت و یک رابط RJ45 10 M/100 بهره می برد. پروتکل قبال پشتیبانی در این مدل IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PP, Bonjour می باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| نوع دوربین | بولت |
| جنس بدنه | ABS و آلیاژ آلومینیوم |
| سنسور | CMOS |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل (1920×1080 پیکسل) |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 5 تا 75 mm |
| قابلیت دید در شب | IR تا 30 متر |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| کدک هوشمند سازی | Support H.265+/H.264+ |
| پورت شبکه | دارد |
| منبع تغذیه | پشتیبانی از قابلیت |
| اندازه | 165.9×290 mm |
| وزن | 2 kg |
| استاندار امنیتی | 67 |
| سایر مشخصات | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
| بدنه دوربین مداربسته | اسپید دام |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| محدوده دیافراگم | F1.6 تا F3.0 |
| شیار کارت حافظه | SD/SDHC/SDXC با ظرفیت 128 گیگابایت |
| رابط | 1xRJ45 10 M/100 |
| فرمت فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| فرمت فشرده سازی صدا | G.711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| برد دید در شب | 20 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| قابلیت | دارد با استاندارد 802.3at |
| دمای عملیاتی | -30 تا 65 درجه سانتیگراد |
| قابلیت ها | WDR, 3D DNR, HLC, BLC, Smart IR |
| پروتکل | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PP, Bonjour |
| استاندارد امنیتی | IP66 |
| ویژگی ها | قابلیت چرخش 360 درجه |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.