دوربین های لوک یک دوربین مداربسته تحت شبکه بوده که با اندازهی برابر با Φ70*191.3 mm و وزن 280 گرم تولید شده است. این دوربین مداربسته مجهز به یک سنسور فیلم CMOS بوده و دارای لنزی ثابت با فاصله های کانونی 2.8، 4 و 6 mm می باشد. رزولوشن این مدل از دوربین مداربسته آی پی بولت های لوک 2 مگاپیکسل بوده و از کدک های فشرده سازی فیلمی H.265+ ،H.265 ،H.264 ،H.264+ و MJPEG استفاده می نماید. وجود سنسور مادون قرمز در این دوربین امکان ضبط فیلم در مکان های تاریک و کم نور مثلا در شب را فراهم نموده و حداکثر برد آن تا 30 متر می باشد. وجود دو فناوری DWDR و 3DNR در دوربین امنیتی های لوک باعث می گردد تا میزان نور و سطح نویز در تصاویری که در شرایط نوری نامصاعدی گرفته شده اند، تنظیم شده و کیفیت خروجی آنها بیشتر شود. دوربین مداربسته های لوک جهت اتصال به شبکه از یک پورت RJ45 برخوردار بوده که با وجود قابلیت PoE در آن، برق مورد نیاز دوربین نیز از طریق پورت و کابل شبکه تامین خواهد شد. این محصول دارای بدنه ای ساخته شده از فلز و پلاستیک بوده و درجه حفاظت آن IP67 می باشد. این درجه امنیتی نشان می دهد که این دوربین مداربسته آی پی بولت در برابر نفوذ گرد و غبار به داخل، کاملا مقاوم بوده و مایعاتی مانند آب به درون آن نفوذ نخواهد کرد. ولتاژ دوربین برابر با 12 ولت از نوع DC بوده و میزان توان مصرفی آن 5 وات می باشد.
| حداکثر ظرفیت خطوط شهری | 640 |
|---|---|
| حداکثر ظرفیت خطوط داخلی | 1152 |
| پشتیبانی از خطوط دیجیتال شهری PRI | دارد |
| ظرفیت کارت های ورودی | 10 |
| قابلیت ارتقا کارت | دارد |
| قابلیت نصب Caller ID | دارد |
| قابلیت نصب صندوق صوتی | دارد |
| قابلیت نصب اپراتور گویا | دارد |
| قابلیت VO | دارد |
| قابلیت نصب موزیک جانبی | دارد |
| برنامه ریزی هوشمند | دارد |
| قابلیت استفاده با باتری پشتیبان | دارد |
| قابلیت استفاده از گوشی بیسیم (DECT) | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های آنالوگ | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های دیجیتال | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های هایبرید | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های تحت شبکه | دارد |
| پشتیبانی از برنامه همسان ساز تلفن با رایانه | دارد |
| پشتیبانی از پروتکل S | دارد |
| پورت اتصال به شبکه | دارد |
| قابلیت نصب کنسول | دارد |
| اندازه | 430*415*270 mm |
| وزن | 16 kg |
| اندازه سنسور | 1/2.8 اینچ |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی | 2.8، 4 و 6 mm |
| برد دید در شب | 30 متر |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.