دوربین مداربسته آی پی بولت های لوک مدل دارای قابلیت بوده که با ولتاژ 12 ولت DC به خوبی کار می کند و میزان توان برق مصرفی آن حداکثر 6 وات می باشد. این دوربین مداربسته بولت مجهز به لنز متغییر با فاصله کانونی لنز 2.8 تا 12 mm بوده و دید در شب را تا شعاع 30 متر پشتیبانی می کند. دوربین مداربسته آی پی بولت های لوک از فرمت ویدئو H.264+/H.264/MJPEG پشتیبانی می کند و از یک رابط RJ45 10M/100M بهره می برد. این دوربین مداربسته آی پی از قابلیت های 3D DNR, Day& Night, BLC بهره می برد و دارای سیستم سیگنال PAL / NTSC می باشد. دوربین مداربسته آی پی بولت مدل در اندازه 95.2×105×279.2 mm و با وزن 1200 گرم تولید شده و در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی با کیفیت ساخت عالی و بدنه ی مقاوم و مستحکم از جنس فلز به فروش می رسد. این محصول از پروتکل TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour پشتیبانی می کند. دوربین مداربسته آی پی بولت های لوک دارای رزولوشن 2 مگاپیکسل (2688*1520 پیکسل) بوده و از سنسور CMOS به قطر سنسور 1/2.8 اینچ برخوردار است.
| فناوری | |
|---|---|
| نوع حسگر تصوير | CMOS |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل (2688*1520 پیکسل) |
| لنز | متغییر |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 تا 12 mm |
| بزرگنمایی دیجیتال | 16 برابر |
| حداقل روشنایی | 0.2 لوکس در حالت نرمال |
| فرمت فشرده سازی | H.264+/H.264 |
| برد مادون قرمز | 50 متر |
| منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| حداکثر برق مصرفی | کمتر از 6.4 وات |
| رابط شبکه | RJ-45 (10/100Base-T) |
| امکانات | Smart IR ، 3D DNR |
| استاندارد امنیتی | 67 |
| اندازه | 157*157*138 ميلی متر |
| وزن | 1200 گرم |
| سايز حسگر تصوير | 1/3 اینچ |
| فشرده سازی ویدئویی | H.264/H.264H/H.264B/MJPEG |
| کدک صدا | G.711a/G.711u/AAC |
| رابط صدا | Built-in Mic |
| اترنت | RJ-45(10/100Base-T) |
| رزولوشن های فیلمی | 4M(2688X1520) / 4M(2560X1440) / 1080P(1920X1080)/ 720P(1280X720) / D1(704X576/704X480) / CIF(352X288/352X240) |
| سازگار با | ONVIF,PSIA,CGI |
| قابليت ديد در شب | دارد – تا فاصله 50 متر |
| تشخیص هوشمند سازی | Face Detection,Tripwire, Intrusion, Object Abandoned/Missing |
| پروتکلها | v4/v6, HTTPS, SSL, TCP/, UDP, UPnP, ICMP, IGMP,SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPOE, DDNS, FTP, Filter, QoS, Bonjour, 802.1x |
| منبع تغذيه | DC12V,(802.3af) |
| حداکثر توان مصرفی | 3.7 وات |
| سایر مشخصات | WDR(120dB)، 67 |
| فناوری دوربین مداربسته | آنالوگ |
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| برد دید در شب | 30 متر |
| ورودی برق | 12 ولت POE از نوع DC |
| سیستم سیگنال | PAL / NTSC |
| قابلیت ها | 3D DNR, Day& Night, BLC |
| ویژگی ها | دارای استاندارد امنیتی IP67، پشتیبانی از فرمت ویدئو H.264+/H.264/MJPEG، دارای رابط 1xRJ45 10M/100M، قابلیت بزرگنمایی دیجیتال |
| دمای عملیاتی | -30 تا 60 درجه سانتی گراد |
| پشتیبانی از پروتکل | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.