در انبار موجود نمی باشد
دستگاه دی وی آر دستگاهی است که تصاویر را بصورت دیجیتال بر روی حافظه های دیجیتال، مانند دیسک های فلش یا هارد دیسکها ذخیره میکند. دستگاه ضبط تصاویر دیجیتال دیجیتال Video Recording که به اختصار DVR نامیده می شود یک سیستم نظارت و کنترل بر دوربین های مداربسته آنالوگ است. این سیستم قابلیت ضبط تصاویر با فرمت های تصویری و کیفیت های مختلف و قابلیت های هشداری متنوع و ارتباط با شبکه و بکارگیری نرم افزارهای کاربردی را برای دوربین ها فراهم می کند.
| هایک ویژن توربو اچ دی DVR Audio Input | 4-ch |
|---|---|
| فشرده سازی فیلم | H.264,H.264+ |
| آنالوگ and HD-TVI video input | 8-ch,BNC interface (1.0Vp-p, 75 Ω)connection |
| Support AHD input | 720p/25Hz, 720p/30Hz |
| رابط ورودی ویدئو | BNC (1.0 Vp-p, 75Ω) |
| فشرده سازی صدا | G.711u |
| رابط ورودی صدا | 4-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1 KΩ) |
| Two-way Audio | 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1 kΩ) (using the audio input) |
| Video بیت ریت | 32 کیلوبیت در ثانیه-6 مگابیت در ثانیه |
| Audio Output | 1-ch RCA(Linear, 1kΩ) |
| Audio بیت ریت | 64کیلوبیت در ثانیه |
| Dual Stream | Support |
| Playback رزولوشن | 1080P/1080P(lite)/ 720P / VGA / WD1 / 4CIF / CIF / QVGA / QCIF |
| Synchronous Playback | 8-ch |
| Remote connections | 128 |
| شبکه پروتکل | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-connect Cloud P2P,DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS,ONVIF |
| ظرفیت | تا 6 TB ظرفیت for each disk |
| پروتکل شبکه | 1; 10M / 100M / 1000M self-adaptive کابل شبکه interface |
| رابط یو اس بی | 2 USB 2.0 Interface on the front panel |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.