در انبار موجود نمی باشد
دستگاه DVR که مخفف (دیجیتال Video Recorder) می باشد دستگاهی است که تصاویر را بصورت دیجیتال بر روی حافظه های دیجیتال، مانند دیسک های فلش یا هارد دیسک ها ذخیره میکند که با در نظر داشتن افزایش ظرفیت و کاهش قیمت این نوع از حافظه ها، امروزه سیستم های DVR توانایی ضبط زمان بیشتری از تصاویر را در مقایسه با ضبط کننده های آنالوگ (VCR) که امکان ذخیره تصاویر بر روی کاستهای ویدئویی را داشتند ، را فراهم می آورند.
| Model | DS-8116HQHI-SH |
|---|---|
| ابعادs (W × D × H) | 445 × 470 × 90 میلی متر |
| هایک ویژن توربو اچ دی DVR وزن | ≤8Kg (17.6 lb) |
| آنالوگ and HD-TVI video input | 16-ch BNC interface (1.0Vp-p, 75 Ω) |
| پشتیبانی شده دوربین مداربسته انواع | 720P/25, 720P/30, 720P/50, 720P/60, 1080P/25, 1080P/30, CVBS |
| IP video input | 2-ch(تا 18-ch), تا 2مگاپیکسلرزولوشن |
| فشرده سازی صدا | G.711u |
| Audio input | 16-ch , RCA (2.0 Vp-p, 1 KΩ) |
| Two-way audio in | 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1 KΩ) |
| Encoding رزولوشن | |
| Main stream | 1080P / 720P / WD1/ VGA / 4CIF / CIF |
| Sub-stream | 1/16 fps ~ Real time فریم ریت |
| Video bitrate | 32 کیلوبیت در ثانیه-10 مگابیت در ثانیه |
| Audio output | 2-ch, RCA (Linear, 1KΩ, for VGA output and CVBS output respectively) |
| Audio bitrate | 64 کیلوبیت در ثانیه |
| Dual-stream | Support |
| Synchronous playback | 16-ch |
| Playback رزولوشن | 1080P / 720P / VGA / WD1 / 4CIF / CIF / QVGA / QCIF |
| شبکه پروتکل | TCP/IP, PPPoE, DHCP, EZVIZ Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS |
| Hard disk | نوع دوربین مداربسته 8 SATA interfaces for 8 HDDs; 1 eSATA interface |
| ظرفیت | تا 6 TB ظرفیت for each disk |
| Serial interface | RS-232, RS-485, Keyboard; |
| USB port | 3 × USB2.0 |
| Alarm in / out | 16 / 4 |
| توان ورودی | 100 ~ 240VAC, 47 ~ 63HZ |
| مصرف برق | ≤ 65W |
| Chassis | 19-inch rack-mounted 2U chassis |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.