در انبار موجود نمی باشد
تعداد کانال دستگاه دی وی آر از روی تعداد ورودی تصویر تعیین می شود حال آنکه دی وی آرها می توانند دارای تعداد کانال متفاوت ورودی برای صدا باشند. این دستگاه ها ممکن است هیچ ورودی صدا نداشته باشند و یا یک یا چند ورودی صدا در آنها تعبیه شده باشد. معمولا دستگاه های دی وی آر ، پورتی برای LAN شبکه دارند که به منظور ارتباط با شبکه داخلی یا اینترنت و بخصوص در مبحث انتقال تصویر برروی اینترنت استفاده می شوند. دی وی آر هایی که ورودی صدا و پورت LAN داشته باشند اصطلاحا فول آپشن (Full Option) می نامند.
| Chassis | 380 میلی متر 1U chassis |
|---|---|
| هایک ویژن DVR ابعادs | 380 × 320 × 4 8 میلی متر (1 5.0 × 12.6 × 1.9 inch) |
| وزن | ≤1.5 kg |
| Audio Input | 4-ch |
| فشرده سازی فیلم | H.264,H.264+ |
| آنالوگ and HD-TVI video input | 4-ch,BNC interface (1.0Vp-p, 75 Ω)connection |
| Support AHD input | 720P/25Hz, 720P/30Hz |
| رابط ورودی ویدئو | BNC (1.0 Vp-p, 75Ω) |
| فشرده سازی صدا | G.711u |
| رابط ورودی صدا | 4-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1 KΩ) |
| Two-way Audio | 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1 kΩ) (using the audio input) |
| Video بیت ریت | 32 کیلوبیت در ثانیه-10 مگابیت در ثانیه |
| Audio Output | 1-ch RCA(Linear, 1kΩ) |
| Audio بیت ریت | 64کیلوبیت در ثانیه |
| Dual Stream | Support |
| Playback رزولوشن | 3MP/1080P/720P / VGA / WD1 / 4CIF / CIF / QVGA / QCIF |
| Synchronous Playback | 4-ch |
| شبکه پروتکل | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-connect Cloud P2P,DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS,ONVIF |
| پروتکل شبکه | 1; 10M / 100M self-adaptive کابل شبکه interface |
| رابط یو اس بی | 2 USB 2.0 Interfaces |
| Serial Interface | 1; standard RS-485 serial interface, half-duplex |
| Alarm Input | 4-ch |
| Alarm Output | 1-ch |
| توان ورودی | 12 VDC |
| مصرف برق | ≤ 15W |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.