در انبار موجود نمی باشد
آنالوگ بولت CCD دوربین مداربسته هایک ویژن DS-2CC12A2P-IT3
اصطلاح بولت به معنای گلوله یا لوله است. دوربین های بولت دوربین هایی با بدنه معمولا استوانه ای شکل و عموما فلزی هستند. دوربین مداربسته بولت معمولا کاربردی بیرونی دارند. با توجه به ضد آب بودن بدنه (IPبودن) این دوربین ها و شکل خاصشان این دوربین ها برای محیط های بیرونی یا شرایط سخت آب و هوایی مناسب هستند. دوربین مداربسته بولت, دوربین هایی در شکل و اندازه های مختلف و مناسب برای هر محیطی هستند و بیشترین مصرف یا کارایی آنها در محیط خارجی میباشد. مهمترین ویژگی این دوربین های مداربسته ضد آب و گرد و خاک بودن آنهاست و تمامی این دوربین های مداربسته دید در شب می باشند میتوان گفت یکی از پر فروشترین دوربین های مدار بسته موجود در بازار می باشند.
بولت هایک ویژن
| حداکثر خط شهری (ترانک) | 128 |
|---|---|
| ترانک (کارت شهری فیزیکی) | 64 |
| ترانک (کارت شهری مجازی) | 64 |
| ترانک با H.323 پروتکل | 32 |
| ترانک با S پروتکل | 64 |
| حداکثر تعداد داخلی | 172 |
| داخلی (کارت داخلی فیزیکی) | 44 |
| داخلی (کارت داخلی مجازی) | 128 |
| و Softphone داخلی | 128 |
| S داخلی | 128 |
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
| نوع دوربین | بولت دوربین تحت شبکه |
| سنسور | 1/2.8 اینچ از نوع CMOS |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل 1920×1080 |
| لنز | ثابت-focal |
| فاصله کانونی لنز | 4.3 تا 129 mm |
| حداقل نور | 0.07 لوکس |
| قابلیت دید در شب | 250 متر |
| دیافراگم | F1.6 ~ F4.7 |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265, H.264, MJPEG |
| فشرده سازی صوتی | G.711, G.726 |
| پروتکل شبکه | RJ-45 10/100Mb کابل شبکه Slot |
| پورت ارتباطی | RJ-45 10/100M |
| ورودی برق | 48 ولت DC و PoE |
| حداقل توان برق مصرفی | با هیتر روشن 81.8 وات، با هیتر خاموش 28.5 وات |
| استاندارد امنیتی | IP66, IK10, NEMA 4X |
| شیار کارت حافظه | SD/SDHC/SDXC |
| حافظه فلش | 128 مگابایت |
| حافظه رم | 512 مگابایت |
| اندازه | 204×285 mm |
| وزن | 7.43 گرم |
| دمای شروع | -40 تا 55 درجه سانتیگراد |
| دمای کار | -25 تا 55 درجه سانتی گراد |
| سایر مشخصات | پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز Microsoft Windows 8/7 |
| High Definition | 4.0 مگاپیکسلs (2592*1520 pixels) |
| Sensor | CMOS |
| Sensor Size | 1/3" |
| Lens Focus | 2.8 میلی متر ~ 12 میلی متر |
| سیگنال نمایش فیلم | PAL/NTSC |
| توان ورودی(V) | DC12V, PoE (802.3af) |
| Special Features | Waterproof / مقاوم در برابر آب و هوا |
| IR Distance | 80m |
| Audio Output | 1CH RCA |
| توان مصرفی | <8.5W |
| Signal to noise ratio | > 50dB |
| اندازهs (L x W x D) | 212.8 x 72 x 80 میلی متر |
| داهوا دوربین مداربسته وزن | 750 gr |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.