در انبار موجود نمی باشد
NVR هایک ویژن DS-7616NI-E2-16P
کلمه NVR مخفف شبکه Video Recorder (یا ضبط کننده ویدئویی شبکه) است. این نام معمولا در مقابل DVR که مخفف دیجیتال Video Recorder (یا ضبط کننده ویدئویی دیجیتال) است به کار برده میشود. NVR در واقع هم نقش ضبط کننده و هم پخش کننده را برای دوربین های IP بر عهده دارد. همانطور که می دانید DVR امکان اتصال دوربین های شبکه به طور مستقیم را ندارد و در صورت نیاز میبایست از مبدل های شبکه به آنالوگ استفاده کنید که البته تاثیر مخربی بر کیفیت تصاویر میگذارند.
| سنسور فیلم | 3مگاپیکسلCMOS |
|---|---|
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی | 2.8، 3.6 و 6 mm |
| سیستم نمایش | PAL/NTSC |
| رزولوشن | 1937*1097 پیکسل |
| زمان شاتر | 1/25 تا 1/50000 ثانیه |
| برد دید در شب | 80 متر |
| خروجی ویدیویی | 1xآنالوگ Output |
| اندازه | 241.8*90.4*90.4 میلی متر |
| وزن | 0.64 kg |
| جنس بدنه | آلومینیوم |
| درجه حفاظت | IP66 |
| ولتاژ منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | 4.8 وات |
| فناوری دوربین مداربسته | |
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| ویژگی ها | مجهز به DWDR / مجهز به استاندارد IP67 |
| حافظه رم | 256 مگابایت |
| حافظه رام | 32 مگابایت |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | HTTP, HTTPs,TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1x,Multicast,ICMP,IGMP,TLS |
| سیستم عامل سازگار | IOS, Android |
| سایز سنسور | 1/2.8 اینچ |
| کیفیت فیلم | 2.1 مگاپیکسل |
| سایز لنز دوربین مداربسته بولت داهوا | 3.6 میلی متر |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.