در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته دام عموما کاربردهای غیر صنعتی دارند. بدنه این دوربین ها معمولا مقاومت زیادی در برابر شرایط بد آب و هوایی ندارد بنابراین از آنها در محیطهای اداری، تجاری یا مسکونی استفاده می شوند.این دوربین ها در کیفیت های متفاوتی به صورت شبکه و آنالوگ ساخته می شوند و از نظر کیفیت تصویر محدودیتی ندارند.
| ابعادs | Φ141 × 99.9 میلی متر |
|---|---|
| هایک ویژن IP IR دام دوربین مداربسته وزن | 800g |
| سنسور تصویر | 1/2.7’’ Progressive Scan CMOS |
| حداقل روشنایی | 0.01Lux @ (F1.2, AGC ON), 0 Lux with IR |
| Shutter time | 1/3 s to 1/100,000 s |
| ماونت لنز | φ14 |
| Day& Night | IR cut filter with خودکار سوئیچ |
| طیف گسترده ای پویا | دیجیتال WDR |
| کاهش نویز دیجیتال | 3D DNR |
| فشرده سازی فیلم | H.264/MJPEG |
| H.264 code profile | BaseLine Profile/Main Profile |
| Video بیت ریت | 32کیلوبیت در ثانیه~8مگابیت در ثانیه |
| فشرده سازی صدا | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2 |
| Audio بیت ریت | 64کیلوبیت در ثانیه(G.711)/ 16کیلوبیت در ثانیه(G.722.1)/ 16کیلوبیت در ثانیه(G.726)/ 32-128کیلوبیت در ثانیه(MP2L2) |
| Dual Stream | Yes |
| فریم ریت |
|
| 50Hz | 25fps (1920 × 1080,1280 × 960,1280 × 720) |
| 60Hz | 30fps (1920 × 1080,1280 × 960,1280 × 720) |
| Image Settings | Saturation, brightness, contrast adjustable through client software or web browser |
| BLC | Yes, zone configurable |
| ROI | Support |
| شبکه ذخیره سازی | Built-in Micro SD/SDHC/SDXC slot, تا 128G, NAS(NFS, SMB/CIFS) |
| Alarm Trigger | Tampering alarm, شبکه disconnect , IP address conflict, ذخیره سازی exception |
| پروتکل | TCP/IP,ICMP,HTTP,HTTPS,FTP,DHCP,DNS,DDNS,RTP,RTSP,RTCP, PPPoE,NTP,UPnP,SMTP,SNMP,IGMP,802.1X,QoS,IPv6,Bonjour |
| سازگاری سیستم | ONVIF, PSIA, CGI, ISAPI |
| Interface | |
| پروتکل ارتباطی | 1 RJ45 10M / 100M کابل شبکه interface |
| On-board ذخیره سازی | Built-in Micro SD/SDHC/SDXC slot, تا 128 GB |
| توان ورودی | 12 VDC ± 10%, PoE (802.3af) |
| توان مصرفی | Max. 5.5 W |
| محافظت از ضربه | IK10 |
| مقاوم در برابر آب و هوا | IP67 |
| محدوده کنترل از راه دور | تقریبا 20 to 30 meters(65.6-98.4ft) |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.