در انبار موجود نمی باشد
اصطلاح دام (دام) که به معنای گنبد بوده و به شکل بدنه این دوربین ها دلالت دارد. بدنه این دوربین مداربسته ها معمولا مقاومت زیادی در برابر شرایط بد آب و هوایی ندارد بنابراین استفاده از آنها محدود به محیط های مسقف اداری، تجاری یا مسکونی می شوند. دوربین مداربسته دام معمولا کاربرد های غیر صنعتی دارند.
| نوع دوربین مداربسته | دام دوربین تحت شبکه |
|---|---|
| هایک ویژن دوربین مداربسته سنسور تصویر | 1/2.8" progressive scan CMOS |
| سرعت شاتر | 1/3s to 1/100,000 s, supportslow shutter |
| Lens | 2.8 میلی متر @F2.0, horizontal field of view 105°, 4 میلی متر @F2.2, horizontal field of view 84° / 6 میلی متر @F2.0, horizontal field of view 55° |
| ماونت لنز | M12 |
| Day &Night | IR cut filter with خودکار سوئیچ |
| DNR( کاهش نویز دیجیتال) | 3D DNR |
| WDR(طیف گسترده ای پویا) | دیجیتال WDR |
| توان ورودی | 12V DC± 25%, PoE (802.3af) |
| توان مصرفی | Max. 5 W |
| Protection Level | IP67, IK10 |
| محدوده کنترل از راه دور | تا 30 m |
| ابعادs | 111*82 میلی متر |
| وزن | 500 gr |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.