در انبار موجود نمی باشد
دوربین های مداربسته مینی دام می توانند بر روی سقف و یا دیوار به صورت تراز نصب شوند و همچنین نسبتا نامحسوس و خارج از دید هستند و سایز مینی دام ها
به صورت قابل توجهی از دام ها کوچکتر است که باعث می شود دوربین مداربسته مینی دام ها بهترین عملکرد را از لحاظ زیبایی و پنهان بودن ارائه دهند.
| هایک ویژن IP Mini دام دوربین مداربسته Model | DS-2CD2542FWD-IS |
|---|---|
| ابعادs | 99.3×96.7×52.8 میلی متر |
| وزن | 600 g (1.32 lbs) |
| سنسور تصویر | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| حداقل روشنایی | 0.01Lux @(F1.2,AGC ON) ,0 Lux with IR |
| Shutter time | 1/3 s to 1/100,000 s |
| Lens | 2.8 میلی متر@ F2.0, (4 میلی متر, 6 میلی متر اختیاری) |
| ماونت لنز | M12 |
| Day& Night | IR cut filter with خودکار سوئیچ |
| طیف گسترده ای پویا | 120 dB |
| کاهش نویز دیجیتال | 3D DNR |
| فشرده سازی فیلم | H.264/MJPEG |
| Video بیت ریت | 32کیلوبیت در ثانیه~12مگابیت در ثانیه |
| شبکه ذخیره سازی | Micro SD/SDHC/SDXC card with ANR (تا 64G), NAS (Support NFS, SMB/CIFS) |
| سازگاری سیستم | ONVIF, PSIA, CGI, ISAPI |
| پروتکل ارتباطی | 1 RJ45 10M / 100M کابل شبکه interface |
| Vandal-proof housing توان ورودی | 12 VDC ± 10%, PoE (802.3af) |
| توان مصرفی | 5W MAX |
| محافظت از ضربه | IK08 Protection Level |
| مقاوم در برابر آب و هوا | IP66 |
| محدوده کنترل از راه دور | 10 meters |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.