در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته اسپید دام قابل نصب در محیط های بسته و محیط های بیرون می باشد و در این دوربین ها جهت کار دوربین در محیط های سرد از هیتر داخلی و محیط های گرم از فن استفاده شده به نحوی که این دوربین قابل نصب در محیط های با 50 درجه حرارات و یا -35 درجه سرما می باشند. از محاسن دوربین مداربسته اسپید دام این است که دارای حافظه بوده و میتوانند چندین نقطه را در حافظه خود ثبت نمایند میتوان با استفاده از کیبورد این دوربین ها نقاطی را علامت گذاری نمود و دوربین فقط همان نقاط را به صورت اتوماتیک نمایش دهد و یا اینکه با جوی استیک میتوانید هر نقطه ای را که میخواهید ببینید بزگنمایی کنید و دوربین را برای دیدن محیط اطراف با سرعت دلخواه به چرخش درآورید. فوکوس دوربین مداربسته اسپید دام هوشمند بوده و به سرعت تاری و محوی تصویرانتخاب شده را به صورت خودکار برطرف می نماید.
| نوع دوربین مداربسته | اسپید دام تحت شبکه |
|---|---|
| سنسور تصویر | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| پیکسل های موثر | 1920(H)x1080(V) |
| سیگنال نمایش تصویر | PAL/NTSC |
| تعادل رنگ سفید | خودکار/دستی/ATW/Indoor/Outdoor/Daylight lamp/Sodium lamp |
| AGC | خودکار/دستی |
| BLC | ON/OFF |
| HLC | Support |
| Smart defog | Support |
| WDR | Support |
| Shutter Time | 1-1/10,000s |
| Day& Night | ICR |
| زوم دیجیتال | 16X |
| Privacy Masking | 2 privacy masks progra میلی مترable |
| IR irradiation distance | 150m |
| IR irradiation angle | Adjustable by zoom |
| خودکار Focus | خودکار / Semi-خودکارmatic / دستی |
| فاصله کانونی | 4.7-94 میلی متر, 20x |
| سرعت زوم | تقریبا.3s(Optical تله واید) |
| زاویه دید | 61.4-2.9 degree ( تله واید) |
| Minimum Working Distance | 10-1000 میلی متر( تله واید) |
| دامنه دیافراگم | F1.6-F3.5 |
| Menu Language | English |
| توان ورودی | 24 VAC & Hi-PoE |
| توان مصرفی | Max. 40W |
| Working Temperature/Humidity | -30 ℃-65℃(-22℉-149℉)(outdoor) 90% or less |
| Protection Level | IP66 standard (outdoor دام) TVS 4,000V lightning protection, surge protection and voltage transient protection |
| Mounting | Various mounting modes اختیاری |
| ابعادs | 220×353.4 میلی متر (Outdoor) |
| هایک ویژن اسپید دام دوربین مداربسته وزن (تقریبا.) | 4.5 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.