بستن
0 محصول
پرداخت و تکمیل خرید
در انبار موجود نمی باشد
IP دام دوربین مداربسته هایک ویژن DS-2CD2120F-I
دوربین مداربسته دام دوربین هایی نیمه کروی یا گنبدی شکل هستند که بصورت دکوراتیو طراحی می شوند و مناسب برای کاربری هایی که نیاز به امنیت نامحسوس دارند، مانند رستوران، فضاهای اداری و یا اماکن مسکونی می باشند. دوربین های دام در حال حاضر تقریبا همه ویژگی های موجود برای یک دوربین مداربسته امنیتی را در یک محفظه گنبدی شکل ارائه می دهند.
تحت شبکه دام
| اندازه | Φ93.4*79.4 mm |
|---|---|
| وزن | 280 گرم |
| جنس بدنه | آلومینیوم |
| منبع تغذیه | 12V DC |
| توان مصرفی | 3.2 وات |
| درجه حفاظت | IP67 |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی | 3.6 mm |
| زاویه دید | 84.8 درجه |
| دید در شب | دارد |
| برد دید در شب | 30 متر |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.