دستگاه ان وی آر داهوا مدل قابل اتصال به دوربین مداربسته های آی پی بوده و دارای پورت های LAN، VGA، RCA، HDMI و USB می باشد. این ان وی آر 4 کانال از حداکثر ظرفیت 8 ترابایت هارد HDD از طریق 1 پورت SATA III پشتیبانی کرده و پهنای باند ورودی آن نیز حداکثر 80 مگابیت بر ثانیه است. توان مصرفی این دستگاه حداکثر 4 وات بوده و دارای یک خروجی و یک ورودی صدا از نوع RCA می باشد. این NVR داهوا یک دستگاه ضبط تصاویر تحت شبکه با حداکثر رزولوشن 6 مگاپیکسل بوده و در اندازه 260*224.9*47.6 mm با وزن 0.8 kg به بازار تجهیزات دوربین مداربسته عرضه شده است. این ان وی آر داهوا جهت فشرده سازی فیلم از کدک های H.264+ و H.264 استفاده کرده و 4 کانال آن دارای قابلیت می باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | مینی بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.7 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| برد دید در شب | 30 متر توسط 18 ال ای دی |
| ورودی برق | DC48V/1.25A |
| توان مصرفی | 4 وات |
| کدک های فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG |
| ویژگی ها | DWDR، ICR، BLC، HLC، 3DNR، 67، PoE |
| اندازه | 260*224.9*47.6 mm |
| وزن | 0.8 kg |
| ورودی دستگاه ان وی آر داهوا | 4 کانال |
| پورت | تعداد 4 |
| حداکثر رزولوشن | 6 مگاپیکسل |
| نوع فشرده سازی فیلم | H.264+، H.264 |
| فناوری | قابلیت اتصال به دوربین مداربسته های تحت شبکه |
| تعداد هارد های قابل پشتیبانی | یک عدد با رابط SATA III |
| ظرفیت هارد های قابل پشتیبانی | 6 ترابایت HDD |
| تعداد پورت VGA | یک عدد |
| تعداد پورت HDMI | یک عدد |
| تعداد پورت USB | دو عدد USB2 |
| تعداد پورت RJ45 | یک عدد 10/100 |
| تعداد پورت RCA | یک عدد خروجی/یک عدد ورودی |
| حداکثر پهنای باند ورودی | 80 مگابیت بر ثانیه |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.