دستگاه ان وی آر داهوا مدل در اندازه 260*224.9*47.6 mm با وزن 0.8 kg تولید و به بازار عرضه شده است. این ان وی آر 4 کانال قادر است تصاویر را با حداکثر رزولوشن 6 مگاپیکسل ضبط کند. این دستگاه ضبط تصاویر تحت شبکه جهت فشرده سازی فیلم از کدک های H.264+ و H.264 استفاده نموده و دارای پورت های LAN، VGA، RCA، HDMI و USB می باشد. این محصول قابل اتصال به دوربین مداربسته های آی پی بوده و از حداکثر ظرفیت 8 ترابایت هارد HDD از طریق 1 پورت SATA III پشتیبانی می نماید. پهنای باند ورودی در این NVR حداکثر 80 مگابیت بر ثانیه است. توان مصرفی این دستگاه حداکثر 3 وات بوده و یک خروجی و یک ورودی صدا از نوع RCA نیز در آن تعبیه شده است.
| ورودی دستگاه | 4 کانال |
|---|---|
| حداکثر رزولوشن | 6 مگاپیکسل |
| نوع فشرده سازی فیلم | H.264+، H.264 |
| فناوری ان وی آر داهوا | قابلیت اتصال به دوربین مداربسته های تحت شبکه |
| تعداد هارد های قابل پشتیبانی | یک عدد با رابط SATA III |
| ظرفیت هارد های قابل پشتیبانی | 6 ترابایت HDD |
| تعداد پورت VGA | یک عدد |
| تعداد پورت HDMI | یک عدد |
| تعداد پورت USB | دو عدد USB2 |
| تعداد پورت RJ45 | یک عدد 10/100 |
| تعداد پورت RCA | یک عدد خروجی/یک عدد ورودی |
| حداکثر پهنای باند ورودی | 80 مگابیت بر ثانیه |
| ورودی برق | DC12V/2A |
| توان مصرفی | 3 وات |
| اندازه | 260*224.9*47.6 mm |
| وزن | 0.8 kg |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.