در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته آی پی بولت داهوا C-HFW4431T-ASE دارای زوم دیجیتال 16 برابر بوده و از سنسور CMOS به قطر سنسور 1/3 اینچ بهره می برد. رزولوشن این دوربین مداربسته آی پی بولت 4 مگاپیکسل برابر 2688×1520 بوده و از لنز ثابت با فاصله کانونی 3.6 mm بهره می برد و دید در شب را تا شعاع 60 متر پشتیبانی می کند. این محصول با شکل ظاهری بولت و با وزن 0.815 kg و اندازه 244.1×79×75.9 mm ساخته شده و در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات حفاطتی با بدنه ی مقاوم از جنس فلز عرضه می گردد. این دوربین مداربسته آی پی بولت داهوا از استاندارد امنیتی 67 و IK10 که همان مقاومت در برابر آب و گرد و غبار و ضربه می باشد، برخوردار است و به راحتی می توانید در محیط های مختلف با شرایط آب و هوایی مختلف استفاده کنید. این دوربین مداربسته بولت C-HFW4431T-ASE دارای قابلیت با استاندارد 802.3af بوده و از ورودی برق 12 ولت DC بهره می برد و با توان مصرفی 3.2 وات در دمای عملیاتی -30 تا +60 درجه سانتی گراد به خوبی می تواند کار کند. این دوربین مداربسته تحت شبکه بولت داهوا دارای شیار کارت حافظه Micro SD با ظرفیت 128 گیگابایت بوده و از رابط RJ-45 (10/100Base-T) برای اتصال به شبکه برخوردار می باشد. پروتکل های شبکه در این مدل HTTP, HTTPs, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, SMTP, FTP,DHCP, DNS, DDNS, PPPOE, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, 802.1x, Multicast, ICMP, IGMP, SNمگاپیکسلاست. از دیگر ویژگی های این مدل می توان به WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC اشاره نمود. این دوربین مداربسته آی پی از کدک فشرده سازی فیلم H.265+/H.265/H.264+/H.264 و کدک های فشرده سازی صدا G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 بهره می برد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 4 مگاپیکسل برابر 2688×1520 |
| ظرفیت رم | 1024 مگابایت |
| نشانگر ال ای دی | دارد |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| برد دید در شب | 60 متر |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| برق مصرفی | 13, 22 وات |
| فرمت ویدئویی | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| فرمت صدا | G.711a/G.711Mu/G.726/AAC |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| قابلیت ها | WDR(140dB), Day/Night(ICR), 3DNR,AWB,AGC,BLC |
| پروتکل | HTTP, HTTPs, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, SMTP, FTP,DHCP, DNS, DDNS, PPPOE, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, 802.1x, Multicast, ICMP, IGMP, SNMP |
| استاندارد امنیتی | 67, IK10 |
| رابط | 1xRJ-45 10/100Base-T |
| اندازه | 244.1×79×75.9 mm |
| وزن | 0.815 kg |
| توان مصرفی | 3.2 وات |
| ویژگی ها | WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
| جنس بدنه | فلز |
| قابلیت | با استاندارد 802.3af |
| دمای عملیاتی | -30 تا +60 درجه سانتی گراد |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| شیار کارت حافظه | Micro SD با ظرفیت 128 گیگابایت |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 |
| حافظه رم | 512 مگابایت |
| حافظه رام | 32 مگابایت |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| سیستم عامل سازگار | iOS, Android |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.