در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته آی پی بولت داهوا مدل PTZ11204-GN-P قابلیت بزرگنمایی تصاویر با زوم اپتیکال تا 4 برابر و زوم دیجیتال تا 16 برابر را دارد و قادر است که با رزولوشن 2 مگاپیکسل تصاویر را با کیفیت خوبی نمایش دهد. این دوربین مداربسته از لنزی با فاصله کانونی 11 تا 2.8 mm بهره برده و امکان دید در شب با استفاده از نور مادون قرمز تا ارتفاع 50 متری را دارد و مادون قرمز آن مجهز به 4 عدد LED می باشد. دوربین مداربسته آی پی بولت مدل PTZ11204-GN-P قابلیت پشتیبانی از کدک فشرده سازی ویدئویی H.264+/H.264/MJPEG را داشته و با قابلیت WDR می تواند در شرایط نوری نامناسب فیلمی خوب و با کیفیت را ارائه دهد.
دوربین مداربسته تحت شبکه مدل PTZ11204-GN-P از بدنه مقاوم و مستحکم از جنس فلز ساخته شده و با استاندارد امنیتی 67 در برابر نفوذ گرد و غبار و آب مقاوم بوده و با اندازه 117.9 * 132.7 mm و وزن 0.95 kg تولید شده و در بازار به فروش می رسد. سنسور این دوربین مداربسته از نوع Progressive CMOS در اندازه 1/2.7 اینچ بوده و منبع تغذیه آن دارای قابلیت است که با ولتاژ 12 ولت DC کار می کند و میزان حداکثر توان مصرف برق آن 10 وات می باشد.
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| نوع دوربین | بولت |
| جنس بدنه | فلز |
| سنسور | Progressive CMOS 1/2.7inch |
| رزولوشن | 2MP |
| بزرگنمایی زوم اپتیکال | 4x |
| بزرگنمایی زوم دیجیتال | 16x |
| حافظه RAM/ROM | – |
| فاصله کانونی لنز | 11 تا 2.8 mm |
| نسبت سیگنال به نویز | بیشتر از 50dB |
| شیار کارت حافظه | دارد، – |
| برد دید در شب | 50 متر با IR |
| تعداد LED مادون قرمز | 4 عدد |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.264+/H.264/MJPEG |
| رزولوشن ویدئویی | 1080P(1920×1080)/720P(1280×720)/ D1(704×576/704×480)/CIF(352×288/352×240) |
| شبکه | RJ-45 (10XBase-T/100Base-TX) |
| پروتکل | v4/v6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP/, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS,PPPOE,DDNS,FTP, Filter,QoS,Bonjour,802.1x |
| منبع تغذیه | DC 12V (802.3af) |
| توان مصرفی | 10 وات |
| اندازه | 117.9 * 132.7 mm |
| وزن | 0.95 kg |
| استاندارد امنیتی | 67 |
| سایر ویژگی ها | WDR, Day/Night(ICR), Ultra DNR ، PTZ |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.