در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته آی پی بولت مدل C-HFW4631M-I2 محصولی با کیفیت از برند داهوا است که دارای رزولوشن 6 مگاپیکسل بوده و از دوربین مداربسته آی پی بولت داهوا مدل C-HFW4631M-I2 یک دوربین مداربسته با رزولوشن 6 مگاپیکسل است که امکان نمایش تصاویر با کیفیت بالا را دارد و بدنه ی آن از جنس فلز ساخته شده که در اندازه 70 * 70* 180 mm و وزن 0.41 kg تولید شده و به بازار ارائه می گردد. لنز این دوربین مداربسته از نوع ثابت است که با فاصله کانونی 2.8 mm متناسب با فاصله و زاویه دید معمول دوربین تنظیم شده اند و میزان حداقل نور آن برای پخش تصاویر در حالت رنگی برابر با 0.04 لوکس می باشد و در شرایط نوری نامناسب برای داشتن فیلمی خوب و با کیفیت از قابلیت WDR در بازه 120 دسی بل بهره برده است.
دوربین مداربسته آی پی بولت مدل C-HFW4631M-I2 به قابلیت دید در شب مجهز شده که با استفاده از نور مادون قرمز می تواند در تاریکی شب تا ارتفاع 40 متری را پشتیبانی نماید و مادون قرمز آن به دو عدد LED مجهز شده است. این مدل از دوربین مداربسته آی پی بولت جهت فشرده سازی ویدئویی از کدک H.265+/H.265/H.264+/H.264 بهره برده و منبع تغذیه آن دارای قابلیت است که با ولتاژ 12 ولت DC نیز به خوبی کار می کند و میزان توان برق مصرفی آن کمتر از 6.5 وات می باشد.
| Multiple شبکه monitoring | Web viewer, CMS(DSS/PSS) & DMSS |
|---|---|
| فناوری دوربین مداربسته | |
| نوع دوربین | بولت |
| جنس بدنه | فلز |
| سنسور | progressive scan STARVISTM CMOS 1/2.9inch |
| رزولوشن | 6MP |
| بزرگنمایی زوم دیجیتال | 16x |
| حافظه RAM/ROM | برابر با 512MB/32MB |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm |
| نسبت سیگنال به نویز | بیشتر از 50dB |
| برد دید در شب | 40 متر با IR |
| تعداد LED مادون قرمز | 2 عدد |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| رزولوشن ویدئویی | (3072×2048)/(3072×1728)/(2592×1944)/ (2688×1520)/(2560×1440)/ (2304×1296)/1080P(1920×1080)/ SXGA(1280×1024)/1.3M(1280× 960)/720P(1280×720)/D1(704×576/704×480)/ CIF(352×288/352×240) |
| شبکه | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | HTTP; HTTPs; TCP; ARP; RTSP; RTP; UDP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; PPPOE; v4/v6; QoS; UPnP;NTP; Bonjour; 802.1x; Multicast; ICMP; IGMP; SNMP |
| منبع تغذیه | DC 12V (802.3af) |
| توان مصرفی | کمتر از 6.5 وات |
| اندازه | 70 * 70* 180 mm |
| وزن | 0.41 kg |
| سایر ویژگی ها | WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.