در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته بولت آی پی داهوا مدل در اندازه 244.1*79*75.9 mm با وزن 0.815 kg تولید شده و دارای برد دید در شب تا 60 متر توسط 4 ال ای دی می باشد. این دوربین مداربسته تحت شبکه از یک لنز Motorized با فاصله کانونی 2.7~13.5 mm و یک سنسور CMOS با قطر 1/3 اینچ نیز بهره برده و تصاویر را با حداکثر رزولوشن 4 مگاپیکسل ثبت می کند. این دوربین مداربسته دارای ورودی برق 12 ولت از نوع DC بوده و از زوم دیجیتال تا 16 برابر بهره برده است. این دوربین مداربسته قادر به ارائه 20 fps برای رزولوشن 4M و 25/30 fps برای رزولوشن 3M در حالت جریان اصلی و 25/30 fps برای رزولوشن D1/CIF در حالت زیر جریان بوده و از توان مصرفی 14 وات بهره برده است. این دوربین مداربسته تحت شبکه بولت تصاویر را با کدک های H.265، H.264H، MJPEG فشرده سازی می نماید.
| اندازه دستگاه | 260x222x45 mm |
|---|---|
| وزن | 0.815 kg |
| ورودی دستگاه | 8 کانال |
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
| پشتیبانی از دوربین مداربسته های | TVI-CVI-A-CVBS |
| تعداد ورودی و خروجی صدا | 1 ورودی |
| هارد دیسک | 4 عدد هارد D با رابط SATA |
| حداکثر ظرفیت هارد دیسک | 8 ترابایت |
| خروجی فیلم | MI، VGA |
| وضوح ویدیوهای ضبط شده | 1080P @ 720P |
| فرمت ذخیره سازی فیلم | H.264 و H.264+ و H.265 و H.265+ |
| رابط | ۱xUSB 2.0 , 1xUSB 3.0 ,1xRJ45 10M/100M |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 تا 240 ولت AC |
| توان مصرفی | 14 وات |
| دمای محیط جهت کارکرد | -10 تا +55 درجه سانتی گراد |
| پروتکل های شبکه | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF |
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 4 مگاپیکسل |
| لنز | Motorized |
| فاصله کانونی لنز | 2.7~13.5 mm |
| زوم دیجیتال | 16 برابر |
| برد دید در شب | 60 متر توسط 4 ال ای دی |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| کدک های فشرده سازی فیلم | H.265/H.264H/MJPEG |
| ویژگی ها | WDR، ICR، BLC، HLC، 3DNR، 67، PoE |
| اندازه | 244.1*79*75.9 mm |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.