در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته تحت شبکه بولت داهوا مدل دارای قابلیت DNR (کاهنده نویز دیجیتالی)، WDR (تمایز در میزان نور نقاط مختلف توسط دو سنسور CCD) و قابلیت (تغذیه برق از طریق کابل شبکه) بوده و از استاندارد 67 نیز پشتیبانی می نماید. این دوربین مداربسته بولت آی پی که تصاویر را با رزولوشن 2688*1520 پیکسل (4 مگاپیکسل) به نمایش می گذارد، در اندازه 72*80*212.8 mm و با وزن 0.685 kg تولید شده است. این دوربین مداربسته بولت تحت شبکه از یک سنسور CMOS با قطر 1/3 اینچ و یک لنز وریفوکال Motorized با فاصله کانونی 2.7~12 mm بهره برده و توان مصرفی آن 12.95 وات می باشد. این دوربین دید تا فاصله 60 متری را در شب پشتیبانی می نماید. این محصول تصاویر را با کدک های H.264+ و H.264 فشرده سازی می نماید.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 2688*1520 پیکسل (4 مگاپیکسل) |
| لنز | وریفوکال Motorized |
| فاصله کانونی لنز | 2.7~12 mm |
| برد دید در شب | 60 متر |
| ورودی برق | 12 ولت از نوع DC |
| توان مصرفی | 12.95 وات |
| ویژگی های دوربین مداربسته داهوا | دارای قابلیت WDR / دارای قابلیت 3D DNR / دارای قابلیت / پشتیبانی از استاندارد 67 |
| اندازه | 180*70*70 mm |
| وزن | 0.685 kg |
| ویژگی ها | دارای قابلیت WDR / دارای قابلیت 3D DNR / دارای قابلیت / پشتیبانی از استاندارد 67 |
| اندازه دوربین مداربسته داهوا | 72*80*212.8 mm |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.