در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته تحت شبکه بولت داهوا مدل C-HFW2431TP-ZAS دارای لنز Motorized و دستی بوده و از سنسور CMOS به قطر 1/2.8 اینچ برخوردار است و با رزولوشن 2 مگاپیکسل 1920×1080 تصاویر با کیفیت بالایی به نمایش گذاشته می شود. این دوربین مداربسته تحت شبکه بولت از فشرده سازی تصاویر با کدک های H.265+/H.265/H.264+/H.264 و فشرده سازی صدا با کدک های G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 برخوردار است. این دوربین مداربسته آی پی بولت داهوا دارای قابلیت های DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC و BLC می باشد. این محصول امکان تغذیه را با قابلیت PoE و استاندارد 802.3af یا 12 ولت DC را دارد و با توان مصرفی 12.6 وات به خوبی می تواند کار کند. این محصول از استاندارد امنیتی 67 و IK10 برخوردار است و از مقاومت بالایی در برابر گرد و غبار و ضربه بهره می برد، همچنین در محیط های بیرونی به راحتی قابل استفاده می باشد. دوربین مداربسته آی پی بولت C-HFW2431TP-ZAS دارای کارت حافظه Micro SD با ظرفیت 128 گیگابایت بوده و این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید تمام فیلم و تصاویر ذخیره شده را بر روی دستگاه دیگر منتقل کنید. این دوربین مداربسته سازگار با گوشی های هوشمند IOS و Android بوده و از حافظه رم 512 مگابایت و حافظه رام 32 مگابایت برخوردار است، همچنین از طریق پورت RJ-45 (10/100Base-T) به شبکه متصل می گردد. پروتکل های شبکه در این مدل عبارتند از : HTTP, HTTPS, TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP,FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, V4/V6, QoS, UPnP, NTP Bonjour, IEEE 802.1X, Multicast, ICMP, IGMP, TLS می باشد. در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی با وزنی برابر 0.815 kg و در اندازه 244.1x79x75.9 mm با بدنه ی مقاوم از جنس فلز به فروش می رسد.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | مینی دام |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/2.8 اینچ |
| رزولوشن | 2 مگاپیکسل 1920×1080 |
| لنز | Motorized,دستی |
| فاصله کانونی لنز | 2.7 تا 13.5 mm |
| برد دید در شب | 60 متر |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| سیستم سیگنال | PAL / NTSC |
| قابلیت ها | DWDR, BLC,D/N Mode,AGC,Brightness, Sharpness, DNR, Mirror, Smart IR |
| ویژگی ها | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC, PoE |
| دمای عملیاتی | -40 تا 60 درجه سانتی گراد |
| اندازه | 270*410*430 mm |
| وزن | کمتر از 12 kg |
| تعداد خطوط شهری | 4 |
| حداکثر ظرفیت خطوط شهری | 128 |
| حداکثر ظرفیت خطوط داخلی | 64 |
| ظرفیت کارت های ورودی | 7 |
| پورت USB | دارد |
| قابلیت VO | دارد |
| پشتیبانی از خطوط دیجیتال شهری PRI | دارد |
| قابلیت ارتقا کارت | دارد |
| قابلیت نصب Caller ID | دارد |
| قابلیت نصب صندوق صوتی | دارد |
| قابلیت نصب Door Phone | دارد |
| قابلیت نصب اپراتور گویا (DISA) | دارد |
| قابلیت نصب موزیک جانبی (Box Music) | دارد |
| برنامه ریزی هوشمند | دارد |
| قابلیت استفاده با باتری پشتیبان | دارد |
| قابلیت استفاده از گوشی بیسیم (DECT) | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های آنالوگ | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های دیجیتال | دارد |
| قابلیت استفاده از تلفن های تحت شبکه | دارد |
| پشتیبانی از برنامه همسان ساز تلفن با رایانه | دارد |
| پورت اتصال به شبکه | دارد |
| قابلیت نصب کنسول | دارد |
| گوشی تلفن های سازگار | KX-T7000, KX-T7200, KX-T7400, KX-T7600, KX-T7700, سری DT300 |
| منبع تغذیه | 48 ولت DC |
| توان مصرفی | 12.6 وات |
| ورودی دوربین آی پی | 16 کانال |
| حداکثر رزولوشن دوربین | 8 مگاپیکسل |
| پورت پی او ایی | 16 عدد |
| استاندارد پی او ایی | IEEE 802.3 af/at |
| توان PoE | کمتر از 150 وات |
| رابط نمایش | 1xHDMI, 1xVGA |
| سایر پورت ها | 2xUSB2, 1xRJ-45 |
| کدک فشرده سازی | H.265/H.265+/H.264/H.264+/MPEG4 |
| رزولوشن های ضبط | 8MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA /720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| رزولوشن خروجی اچ دی ام آی | 1080*2160,1920*3840, 1024*1280, 720*768,1280*1024 |
| رزولوشن خروجی وی جی ای | 1024*1280, 720*768,1280*1024, 1920*1080 |
| هارد دیسک پشتیبانی شده | 2 رابط ساتا، حداکثر 6 ترابایت برای هر دیسک |
| پهنای باند ورودی | 160مگابیت در ثانیه |
| پهنای باند خروجی | 80مگابیت در ثانیه |
| پروتکل ها شبکه | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS |
| جنس بدنه | فلزی |
| قابلیت PoE | دارد با استاندارد 802.3af |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| کدک های فشرده سازی صدا | G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 |
| استاندارد امنیتی | 67, IK10 |
| کارت حافظه | Micro SD با ظرفیت 128 گیگابایت |
| حافظه رم | 512 مگابایت |
| حافظه رام | 32 مگابایت |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | HTTP, HTTPS, TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP,FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, V4/V6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1X, Multicast, ICMP, IGMP, TLS |
| سیستم عامل سازگار | IOS, Android |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.