<p>IP بولت دوربین مداربسته داهوا </p>
<p>اصطلاح بولت به معنای گلوله یا لوله است. دوربین مداربسته بولت دوربین هایی با بدنه معمولا استوانه ای شکل و عموما فلزی هستند. دوربین های بولت معمولا کاربردی بیرونی دارند. با توجه به ضد آب بودن بدنه ( IP بودن) این دوربین ها و شکل خاصشان این دوربین ها برای محیط های بیرونی یا شرایط سخت آب و هوایی مناسب هستند.</p>
<h2>
اطلاعات فنی دوربین تحت مداربسته شبکه بولت داهوا :
</h2>
<p><div>- نوع دوربین: IP بولت دوربین مداربسته داهوا <br>
– سنسور فیلم : 1/3” 1.3مگاپیکسل progressive scan CMOS<br>
– پیکسل های موثر : 1280(H)x960(V)<br>
– Scanning System : Progressive<br>
– الکترونیکی سرعت شاتر : خودکار/دستی, 1/3(4)~1/10000s<br>
– حداقل روشنایی : Color: 0. 01LUX/F1.2, B/W: 0.005LUX/F1.2; 0LUX/F1.2(IR on)<br>
– S/N Ratio : More than 50dB<br>
– خروجی فیلم : N/A<br>
– Max. IR LEDs Length : 20m<br>
– Day/Night : خودکار(ICR) / Color / B/W<br>
– جبران نور پس زمینه : BLC/ HLC/ DWDR<br>
– تعادل رنگ سفید : خودکار<br>
– Gain Control : خودکار/دستی<br>
– Noise Reduction : 2D<br>
– Privacy Masking : تا 4 areas<br>
– فاصله کانونی : 3.6 میلی متر (6 میلی متر,8 میلی متر اختیاری)<br>
– Max Aperture : F1.8<br>
– Focus Control : دستی<br>
– زاویه دید : H: 70°(46°/35°)<br>
– Lens نوع دوربین: N/A<br>
– Mount نوع دوربین: Board-in Type</div></p>
<h2> داهوا</h2>
| Main Processor | Quad-core embedded processor |
|---|---|
| Operating System | Embedded LINUX |
| تحت شبکه Input | 64 channel |
| Two-way Talk | 1 channel Input, 1 channel Output, RCA |
| Compression | H.265/H.264/MJPEG/MPEG4 |
| رزولوشن | 6MP |
| Record بیت ریت | 320مگابیت در ثانیه |
| بیت ریت | 16کیلوبیت در ثانیه~ 20مگابیت در ثانیه per channel |
| Record Mode | دستی, Schedule(Regular(Continuous), MD, Alarm), Stop |
| کابل شبکه | 2 RJ-45 port (10/100/1000مگابیت در ثانیه) – 1 RJ-45 port (10/100/1000مگابیت در ثانیه)(for -16P model) |
| PoE | 16 ports (IEEE802.3af/at) (for -16P model) |
| شبکه Function | HTTP, TCP/IP, IPv4/IPv6, UPNP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, IP Filter, PPPOE, DDNS, FTP, Alarm Server, IP Search(Support داهوا تحت شبکه, DVR, NVS and etc.), P2P |
| Max. User Access | 128 users |
| Smart Phone | iPhone, iPad, Android |
| اندازه (W×D×H) | 2U, 440 میلی متر×454 میلی متر×95 میلی متر |
| وزن | 0.47 kg |
| فناوری دوربین مداربسته | |
| نوع دوربین | دام |
| جنس بدنه | فلزی |
| سنسور | 1/2.9inch progressive scan CMOS |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 میلی متر (3.6 میلی متر اختیاری) |
| حداقل روشنایی | 0.04 لوکس |
| قابلیت دید در شب | IR تا 50 متر |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265&H.264 triple-stream |
| کدک فشرده سازی صوتی | G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726 |
| پورت شبکه | RJ-45 (10/100Base-T) |
| منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| حداقل توان برق مصرفی | 6 وات |
| اندازه | 93.7 * Φ106 mm |
| سایر مشخصات | WDR(120dB), Day/Night(ICR), 3D DNR,AWB,AGC,BLC، Smart IR ، Mirco SD card 128GB |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.