در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته آی پی بولت داهوا مدل IPC-HFW1225M-I1 دارای سنسور 1/2.7 اینچی از نوع Progressive CMOS بوده که با رزولوشن 2 مگاپیکسل امکان نمایش تصاویر با کیفیت بالا را دارد و نوع فشرده سازی ویدئویی آن با کدک H.264 می باشد و رزولوشن ویدئویی Full HD نیز بهره می برد . این دوربین مداربسته با قابلیت محدوده دینامیکی WDR می تواند فیلمی با کیفیت را در شرایط نامناسب ارائه دهد و همچنین با ویژگی 3D DNR می تواند میزان نویز را به صورت دیجیتال کاهش دهد.
دوربین مداربسته آی پی بولت مدل IPC-HFW1225M-I1 به قابلیت دید در شب مجهز شده که با استفاده از نور مادون قرمز می تواند در تاریکی شب تا ارتفاع 30 متری را تحت شعاع خود قرار دهد و تعداد LED مادون قرمز آن یک عدد می باشد. لنز به کار رفته در این دوربین مداربسته بولت از نوع ثابت بوده که با فاصله کانونی 3.6 میلمیتر متناسب با فاصله و زاویه دید معمول دوربین تنظیم شده است. بدنه این محصول از جنس فلز مقاوم و مستحکم ساخته شده که با بهره بردن از استاندارد امنیتی IP67 می تواند مقاومت بالایی در برابر نفوذ گرد و غبار و آب از خود نشان دهد و همچنین از نظر فیزیکی در اندازه 164.7 * 70 mm و وزن 0.38 kg تولید شده و در بازار به فروش می رسد.
| فناوری دوربین مداربسته | IP |
|---|---|
| نوع دوربین | بولت |
| جنس بدنه | فلز |
| سنسور | Progressive CMOS 1/2.7 inch |
| رزولوشن | 2MP |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 3.6 mm |
| نسبت سیگنال به نویز | بیشتر از 50dB |
| برد دید در شب | 30 متر با IR |
| تعداد LED مادون قرمز | 1 عدد |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.264 |
| رزولوشن ویدئویی | 1080P/Full HD |
| شبکه | RJ-45 (10/100Base-T) |
| پروتکل | HTTP, TCP,ARP,RTSP, RTP,UDP, RTCP, SMTP, FTP,DHCP, DNS,DDNS, PPPOE,IPv4/v6, SNMP, QOS, UPNP, NTP |
| منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| توان مصرفی | کمتر از 4.9 وات |
| اندازه | 164.7 * 70 mm |
| وزن | 0.38 kg |
| استاندارد امنیتی | IP67 |
| سایر ویژگی ها | 3D DNR , WDR,HLC,BLC ,Smart IR |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.