در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته داهوا مدل C-HFW1431T-ZS-S4 از پروتکل های شبکه HTTP, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PP, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, RTMP, Multicast, HTTPS, SFTP, 802.1x, ICMP, IGمگاپیکسلپشتیبانی می کند. این دوربین مداربسته آی پی بولت دارای قابلیت های Image flip, WDR, 3D DNR, HLC و BLC می باشد و از استاندارد امنیتی 67 مقاوم در برابر آب و گرد و غبار برخوردار است. این محصول در اندازه 244.1×90.4 mm و با وزن 0.85 kg تولید شده است و با بدنه ی مقاوم از جنس فلز در بازار دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی می توانید خریداری کنید. این دوربین مداربسته آی پی بولت داهوا از کدک H.265; H.264; H.264B; MJPEG برای فشرده سازی فیلم بهره می برد. دوربین مداربسته تحت شبکه بولت C-HFW1431T-ZS-S4 دارای سنسور CMOS به قطر 1/3 اینچ بوده و با رزولوشن 4 مگاپیکسل برابر 2560×1440 تصاویر را با کیفیت عالی به نمایش می گذارد. این ددوربین مداربسته آی پی بولت دارای لنز ثابت M12 با فاصله کانونی 2.8 تا 12 mm بوده و برد دید در شب آن 50 متر می باشد که به راحتی تصاویر را ثبت می کند. دوربین مداربسته بولت C-HFW1431T-ZS-S4 سازگار با سیستم عامل IOS و Android بوده و از حافظه رم 128 مگابایت و حافظه رام 128 مگابایت و رابط اتصال RJ-45 (10/100 Base-T) بهره می برد. قابلیت با استاندارد 802.3af از دیگر ویژگی های این مدل می باشد. ورودی برق این دوربین مداربسته 12 ولت DC با توان مصرفی 7.4 وات بوده و در دمای عملیاتی -40 تا +60 درجه سانتی گراد به خوبی می تواند کار کند.
| فناوری دوربین مداربسته | تحت شبکه |
|---|---|
| بدنه دوربین مداربسته | بولت |
| سنسور | CMOS |
| قطر سنسور | 1/3 اینچ |
| رزولوشن | 4 مگاپیکسل برابر 2560×1440 |
| حافظه رم | 128 مگابایت |
| حافظه رام | 128 مگابایت |
| لنز | ثابت M12 |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 تا 12 mm |
| برد دید در شب | 50 متر |
| ورودی برق | 12 ولت DC |
| برق مصرفی | 4.8 وات |
| فرمت ویدئویی | H.265/H.264H/MJPEG |
| فرمت صدا | G.711a / G.711u/ PCM |
| قابلیت | با استاندارد 802.3af |
| شیار کارت حافظه | Micro SD با حداکثر ظرفیت 64 گیگابایت |
| قابلیت ها | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
| پروتکل | HTTP, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PP, v4/v6, QoS, UPnP, NTP, RTMP, Multicast, HTTPS, SFTP, 802.1x, ICMP, IGMP |
| استاندارد امنیتی | 67 |
| سازگار با | IOS, Android |
| رابط | 1xRJ-45 10/100Base-T |
| اندازه | 244.1×90.4 mm |
| وزن | 0.85 kg |
| جنس بدنه | فلز |
| توان مصرفی | 7.4 وات |
| دمای عملیاتی | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| کدک فشرده سازی فیلم | H.265; H.264; H.264B; MJPEG |
| ویژگی ها | Image flip, WDR, 3D DNR, HLC, BLC |
| رابط اتصال | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| سیستم عامل سازگار | IOS; Android |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.