در انبار موجود نمی باشد
دوربین مداربسته تحت شبکه بولت داهوا مدل دارای قابلیت دید در شب است که توانایی نمایش تصاویرتا برد 30 متری با کمک نور مادون قرمز را دارد و مجهز به حسگر 1/2.7 اینچی CMOS با رزولوشن 2مگاپیکسلمی باشد که می تواند تصاویر را با کیفیت بالا همراه با جزئیات کامل نمایش دهد. این دوربین مداربسته از لنز ثابت با فاصله کانونی 2.8 mm بهره برده و میزان حداقل روشنایی آن در حالت رنگی برابر با 0.09 می باشد و منبع تغذیه آن دارای قابلیت است که به خوبی کار می کند. این مدل از دوربین مداربسته آی پی بولت از بدنه ی فلزی مقاوم و مستحکم در اندازه 180×70×70 mm و وزن 0.7 kg تولید شده و با بهره بردن از استاندارد 67 می تواند در برابر نفوذ آب و گرد و غبار نیز مقاومت نماید.
| فناوری دوربین مداربسته | |
|---|---|
| نوع دوربین | بولت |
| جنس بدنه | فلزی |
| سنسور | 1/2.7inch Progressive CMOS |
| رزولوشن | 2MP |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی لنز | 2.8 mm ( 3.6 میلی متر اختیاری) |
| قابلیت دید در شب | IR تا 30 متر |
| کدک فشرده سازی ویدئویی | H.265/H.264H/MJPEG(Sub Stream) |
| کدک هوشمند سازی | Support H.265+/H.264+ |
| پورت شبکه | دارد |
| منبع تغذیه | پشتیبانی از قابلیت |
| اندازه | 180×70×70 mm |
| وزن | 0.7 kg |
| استاندار امنیتی | 67 |
| سایر مشخصات | DWDR, Day/Night(ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.