در انبار موجود نمی باشد
دوربین داهوا مدل یک دوربین مداربسته آنالوگ دام بوده که در اندازه Φ106*93.7 mm تولید شده و وزنی برابر با 580 گرم دارد. فناوری در این دوربین، انتقال تصاویر را بدون اختلال و یا از دست رفتن در فواصل طولانی تضمین کرده و انتقال ویدیوهای اچ دی 4 مگاپیکسلی تا 700 متر از طریق کابل کواکسیال و تا 300 متر از طریق کابل های UTP را پشتیبانی می کند. این دوربین مداربسته دارای بدنه ای آلومینیومی بوده که با بهره مندی از درجه حفاظت IP67 در مقابل نفوذ آب از مقاومت خوبی برخوردار بوده و گرد و غبار را به خود جذب نمی کند. این مدل از دوربین امنیتی داهوا از سنسور فیلم 1/3 اینچی CMOS و لنز ثابت با فاصله کانونی 3.6 mm بهره برده است. دوربین HDW1400EMP-A داهوا با برخورداری از سنسور مادون قرمز، دارای قابلیت دید در شب بوده و حداکثر برد آن 50 متر می باشد. رزولوشن این محصول 1440*2560 (4 مگاپیکسل) بوده و فریم ریت آن بر اساس استاندارد ویدیویی PAL برابر با 25 فیلم در هر ثانیه است. خروجی های ویدیویی این دوربین آنالوگ دام 1channel BNC و CVBS می باشد. این محصول دارای یک ال ای دی مادون قرمز برای تامین روشنایی در نور کم بوده و با استفاده از فناوری Smart IR، این روشنایی در تصاویر سیاه و سفید تحت نور کم به طور یکنواخت پخش می شود.
| اندازه | Φ106*93.7 mm |
|---|---|
| وزن | 580 گرم |
| جنس بدنه | آلومینیوم |
| منبع تغذیه | 12V DC |
| توان مصرفی | 4.1 وات |
| درجه حفاظت | IP67 |
| لنز | ثابت |
| فاصله کانونی | 3.6 mm |
| زاویه دید | 84.8 درجه |
| دید در شب | دارد |
| برد دید در شب | 50 متر |
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.